„Udělali jsme několik drobných chyb, které rozhodly. Určitě ale odjíždíme s hlavou nahoře, potvrdili jsme zde, že naše předchozí výsledky nebyly náhodné,“ byl s výkonem svých oveček spokojený trenér Nového Veselí Pavel Hladík.

V první půli přitom jeho svěřenci vedli už 6:3, Karviná však do půle otočila na 12:10. „Na konci první půle jsme bohužel neproměnili dvě velké šance. Jít do druhé půle ve vedení, mohl být na soupeře mnohem větší tlak, to byl podle mě jeden z klíčových momentů zápasu,“ tvrdí kormidelník Sokola.

POTŘETÍ UŽ TO NEVYŠLO

V předchozích dvou letech celek z Vysočiny ve Slezsku pokaždé bral oba body, vítězný hattrick mu tak nevyšel.
„I proto bylo na domácích znát, jak moc na nás byli vyhecovaní. Hráli totálně naplno, ale na to si musíme zvyknout, pokud chceme hrát o play-off. Ty týmy se na nás prostě budou chystat, nikdo nás už nepodcení,“ uvědomuje si Pavel Hladík, podle něhož se po změně stran ukázaly také větší možnosti favorita.

„Ve druhé půli jsme nedali dvě sedmičky, ale projevilo se také to, že v Karviné mají širší a profesionální kádr, v závěru nám tak už přece jenom postupně docházely síly.“

Po první porážce v sezoně se Nové Veselí ve vyrovnané tabulce propadlo na pátou příčku. V 5. kole přivítají hráči Sokola tuto neděli od 17.00 v domácí ZDT Aréně Lovosice.