Pro navigátora Davida Křípala byl tento závod ve Veszpremu důležitým milníkem, protože si zde odbyl svůj první start ve Světovém poháru. Tento podnik byl zároveň čtvrtým kolem mistrovství Maďarska, ve kterém Tomáš s Davidem obsadili čtvrtou příčku.

Pro tým South Racing CE byl letošní ročník Hungarian Baja především o Davidovi, který se na sedadlo co-pilota vrátil po zranění nohy. Lékaři mu sice dovolili závod absolvovat, i když noha ještě zdaleka není stoprocentně zhojená, posádka raději odstartovala v "opatrném" módu. Do cíle prologu dojela na třináctém místě kvůli rozbitému stěrači, ale po dvou sobotních etapách postoupila na sedmou příčku. V poslední etapě Tomáš s Davidem zajeli osmý nejrychlejší čas, a v celkové klasifikaci tak obsadili také osmou příčku.

"Jsem velmi rád, že jsem se mohl poprvé v životě zúčastnit světového poháru. Obavy spojené s mým zranění, byly při pátečním testování rázem pryč a já věděl, že to půjde, a naopak jsem se celou situaci snažil využít jako velkou zkušenost pro nadcházející podniky. Závod měl díky opravdu silné konkurenci dokonalou atmosféru a přišlo se podívat mnoho diváků, celý závod jsme si užili, Tomáš jel naprosto perfektně a navzdory menším technickým potížím se nám podařilo na hodně rozbitých tratích získat pěkné osmé místo v absolutním pořadí, za které jsem velmi šťastný," okomentoval závod David Křípal.

"Celkově jsem spokojený, v neděli jsme na autě neměli jediný problém, nastavení bylo perfektní, a díky Davidově odvaze a odhodlání, jsem mohl zajet svůj doposud nejlepší výsledek ve Světovém poháru," dodal Tomáš Ouředníček.