HRANICE - NOVÉ VESELÍ 26:20

Úvodní pasáž zápasu se dala charakterizovat jako souboj hostujícího útoku s gólmanem Hranic Kučerkou. A nutno dodat, že vítězně z něj vycházel strážce domácí svatyně, protože první branku zaznamenalo Nové Veselí až ve 12. minutě! V dalším průběhu prvního dějství se hostující ofenziva zlepšila, přesto šli do poločasové přestávky spokojenější házenkáři Hranic, kteří vedli 10:7.

Ani po změně stran se průběh zápasu nezměnil. Domácí celek si v poklidu udržoval několikabrankový náskok, který se mu navíc dařilo postupně navyšovat. Konečný výsledek 26:20 tak potvrdil pro Hranice definitivu účasti v nejvyšší soutěži také pro příští sezonu, Nové Veselí potřebuje k jistotě záchrany ještě jednu výhru.

Ohlasy z tábora Nového Veselí k utkání v Hranicích, ale také poznatky z přípravy na domácí duel se Strakonicemi, najdete ve čtvrtečním vydání Týdeníku Vysočina.

Sestava a branky: Schams, Studený – Štěrba 5/1, Živojinovič 5, Chosik 3, Krčál 1, Melichar 1, Bartůněk 1, Ptáčník 1, Skalický 1, Veselý 1, Štohanzl 1, Valoušek, Dolejší, Najman, Nedvěd, Sekulič. Rozhodčí: Baader, Novotný. Vyloučení: 1:3. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 10:7.