Z Hodonína si přivezli hráči SK stav 1:1 na zápasy. Po úvodní prohře 2:3 vyhráli na půdě protivníka 2:1 a naději na domácí ukončení série.

V prvním duelu na hřišti pod autobusovým nádražím se zdálo, že Hodonín si ztrátu z domácího zápasu vezme zpět. Po dvou třetinách totiž vedl 4:1. Brutální šestibranková smršť ve třetím dějství ale přihrála druhý bod a první mečbol série na stranu SK.

V neděli potom hráči SK příležitost proměnili v postup. Na vedoucí branku domácích z přesilovky reagoval Hodonín na začátku druhé části vyrovnáním.

Hosté ještě více přidali, snažili se o srovnání série. V samém závěru utkání dostali navíc výhodu přesilové hry. Jenže v oslabení dvacet sekund před koncem rozjásal jihlavské fanoušky i hráče povedeným blafákem Jan Střecha.

Na finálového protivníka si SK ještě počká do soboty. V sérii mezi jihlavskými Flyers a Sudoměřicemi je stav 2:2 na zápasy. Rozhodující utkání se bude hrát v Jihlavě.

Z nedělního postupového utkání SK přinášíme fotogalerii, ve které si můžete prohlédnout i postupový gól, a videoreportáž.