PŘIBYSLAV – ŽĎÁR N. S. 3:1

První set se hosté ještě nestačili ani rozkoukat a Přibyslav si už vybudovala náskok několika bodů, který do koncovky stále navyšovala. Druhý set Žďár zamíchal se sestavou, vyvaroval se sérií chyb, přidal na útoku a vybudoval si velmi slušný náskok. V koncovce Přibyslav mocně dotahovala, ale Žďár nakonec získal set pro sebe.

Důležité pro vývoj celého zápasu však bylo, že se domácím podařilo dostat opět do tempa, čehož v následujících dvou setech plně využili a vyhráli je s jasným náskokem. Hráčům Žďáru vázla přihrávka a celkově hra v poli, navíc vyrobili velké množství nevynucených chyb, naopak Přibyslav zvládla zahrát bez větších výpadků a po zásluze první zápas vyhrála.

PŘIBYSLAV – ŽĎÁR N. S. 3:2

Do druhého zápasu vstoupil Žďár mnohem koncentrovaněji než do zápasu prvního, zatlačil Přibyslav servisem, zlepšil obranu na síti i v poli a začal se rovněž prosazovat i na útoku. S přehledem vyhrál první set a ve stejném tempu pokračoval i v dalším setu. Důležitý moment celého zápasu se odehrál za stavu 24:19 pro Žďár, kdy hosté nedokázali několikrát za sebou proměnit setbol, aby nakonec Přibyslav hned svůj první setbol proměnila v zisk setu. Třetí set probíhal opět v režii Žďáru, především servis fungoval v těchto chvílích hostům výborně a s velkým náskokem si připsali i další set.

Čtvrtý set byl bojem o každý míč, kdy v koncovce se štěstí nakonec přiklonilo na stranu Přibyslavi. O vítězi tedy musel nakonec rozhodnout tiebreak. Oba týmy dobře ztrátovaly do stavu 10:10, kdy po sporném výroku rozhodčího následovalo několik nedůrazných útoků Žďáru, Přibyslav se dostala do vedení, které už nepustila a vyhrála i druhý zápas.