NOVÉ VESELÍ – ZUBŘÍ 29:42

Kombinačně hrající hosté trestali jakoukoliv chybu domácího celku a postupně si získali až devítibrankový náskok. Závěr první půle však patřil domácím, kteří vsítili tři branky. Úvod druhého dějství měli Novoveselští vynikající. Zlepšenou obranou a efektivní střelbou snížili na 19:22.

Vyrovnanou partii drželi domácí se svým soupeřem až do stavu 22:25, kdy jim začaly docházet síly. Soupeř toho dokonale využil a zvýšil až na konečných 29:42.

„Hráči odevzdali na hrací ploše maximum svého umění. V závěru nám došli síly. Hráči základní sestavy už měli jedno utkání v nohách a konec zápasu tak museli dohrát mladší kolegové, kteří teprve v mladším dorostu sbírají zkušenosti,“ uvedl k utkání asistent trenéra Nového Veselí Petr Najman.

Nové Veselí: Klíma 2, Prokop 1, Laštovička 4, Šůstek 15, V. Hron 2, Strašák Pavel 5. Poločas: 12:18.