Hustopeče si postup zajistily díky lepšímu skóre ze vzájemných zápasů, když hned v 1. kole vyhrály rozdílem sedmi branek (35:28, 25:26).

BOHUNICE NOVÉ VESELÍ 21:22

Hořké loučení ze sezonou hosté nevypustili. Před nedělním odpoledním utkáním jim už sice bylo jasné, že skončí na druhém místě (Hustopeče vyhrály v neděli dopoledne nad Maloměřicemi 34:23), ale konečná výhra jim mohla alespoň částečně zlepšit náladu. Nesmírně vyrovnaný duel se lámal až v závěru, z něhož Bohunice odešly s prázdnou.

Branky: Pavel Najman 6, Petr Najman 4, Bláha 3, M. Hajčman 3, K. Hajčman 2, Prokeš 2, P. Hron 1, Smrčka 1/1. Poločas: 11:11.

V. MEZIŘÍČÍ KUŘIM 34:29

Meziříčští čekali na domácí skalp Kuřimi dva roky, a tak se očekával dramatický zápas. Předpověď se naplnila a v prvním poločase se oba soupeři drželi na dostřel. O těsném poločasovém vedení domácích rozhodl až gól s klaksonem na 13:12.

Po přestávce se opakoval stále stejný scénář. Sokol odskočil na 3 až 4 branky, ale hosté se vždy dokázali dotáhnout. Rozuzlení přišlo v rozmezí 53. až 56. minuty, kdy Meziříčští natáhli své vedení na pět branek.

Branky: Konečný 8/4, Bezděk 6, Strašák 5, Petr Kříbala 4, Fischer 4, Živčic 3, Kaštan 3, Trojan 1/1. Poločas: 13:12.

1. Hustopeče 22 20 0 2 711:485 40
2. NOVÉ VESELÍ 22 20 0 2 703:557 40
3. Prostějov 22 14 0 8 654:633 28
4. Kostelec n. H. 22 12 0 10 590:584 24
5. Bohunice 22 12 0 10 574:564 24
6. V. MEZIŘÍČÍ 22 11 1 10 563:567 23
7. Ivančice 22 10 1 11 560:571 21
8. H.Brod 22 9 0 13 601:649 18