HIPPOS ŽĎÁR N. S. – J. HRADEC 4:4

Žďár se ujal vedení již po dvou minutách, kdy se před brankou hostí prosadil Šimánek. Hippos pokračoval v útočné aktivitě, připravoval si velké množství šancí.

Ujala se až Krobotova přesná střela pod horní tyčku soupeřovy branky.

Po přestávce se do šancí začal tlačit i Jindřichův Hradec, ale žďárská obrana s gólmanem Čecheme odolávala.

V závěru třetiny však žďárská obrana vyrobila hrubou chybu, po které se hostům podařilo snížit. Do kabin odcházel Hippos znovu s dvoubrankovým náskokem, když vzápětí po obdržené brance prosadil Krobot, kterému akci připravil Kaštánek.

Ve třetí třetině vrcholila hradecká snaha po vyrovnání, i když šance měli i mladíci Hipposu. Nejprve skórovali hosté, ale Žďár znovu našel odpověď.

Po Hamanově přihrávce se trefil Benc. Do konce zápasu chyběly tři minuty a dvobrankový náskok se zdál být dostatečný. Žďárská obrana ovšem místo bezpečných rozehrávek začala kupit chyby a než se stačili florbalisté z týmu z Vysočiny rozkoukat, bylo srovnáno.

Branky Žďáru: Krobot 2, Šimánek, Benc, asistence: Benc, Kaštánek, Haman. Vyloučení: 0:1. Třetiny: 2:0, 1:1, 1:3.

HIPPOS ŽĎÁR N. S. – CENTROPEN DAČICE 6:7

Úvod druhého utkání velmi připomínal předchozí zápas. Soupeři se do útoku příliš nechtělo, příležitost ke skórování dostali tedy Žďárští. Trefili se Šimánek s Hamanem. Třetí branku vstřelil v závěru třetiny Krobot, ale tu rozhodčí neuznali, naopak domácího útočníka poslali za hru na zemi na trestnou lavici. V přesilovce Dačice snížily.

Ve druhé třetině získal soupeř velkou převahu a třemi brankami otočil skóre. Střelci Hipposu se také prezentovali přesnými trefami, takže se do kabin odcházelo za vyrovnaného stavu.

Dvakrát se dostal Hippos do vedení v závěrečné třetině, ale nikdy jej neudržel. Navíc Dačice vstřelily v závěru utkání rozdílový gól, na který žďárští hráči odpověď nenašli.

Branky Žďáru: Šimánek 2, Haman 2, Benc, Holub, asistence: Holub, Šimánek, Kunstmüller, Krobot, Benc. Vyloučení: 1:0. Hippos Žďár: Čech, Pavlíček - Brückner, Kaštánek, Kunstmüller, Zástěra - Benc, Krobot, Šimánek, Holub, Haman. Třetiny: 2:1, 2:3, 2:3.