V absolutním pořadí si nejlépe vedla Sylvie Růžičková, která je sice věkem juniorka, ale podařilo se jí vybojovat titul Mistr ČR na trati 800 RP (s dýchacím přístrojem) a dále si doplavala pro dvě stříbrné a dvě bronzové medaile.

Podobně kvalitní výkon podal i Marek Pavelka, který vybojoval zlatou medaili na 200 BF a přidal k tomu i jednu bronzovou medaili.

Standardně kvalitní výkon podal Leoš Dospěl, který získal stříbrnou a bronzovou medaili. Také Jan Tesař skvěle doplnil tuto sbírku medailí několika cennými kovy v juniorské kategorii.

I ostatní naši juniorští plavci získali medailová umístění a prezentovali se kvalitními výkony. Na základě výborných výkonů během celé sezony a na tomto MČR byli Jan Tesař a Sylvie Růžičková nominováni do české juniorské reprezentace, která se ve dnech 5. - 12. července zúčastní Mistrovství světa juniorů na Mallorce.,