D. CEREKEV – N. VESELÍ 18:34

Novoveselští vstoupili do utkání aktivně a od úvodních minut si budovali náskok. Kvalitní obrana posílená výborně chytajícím Strejčkem a rychlé přechody do útoků byly jejich největší zbraní.

Ve 14. minutě za stavu 8:4 se hostům podařilo vstřelit šňůru osmi branek, a tím i rozhodnout zápas. „Dařili se nám všechny herní činnosti. Navíc skvěle zachytal Bohumil Strejček, který nedostal branku z dálky,“ liboval si asistent trenéra František Vejvoda.

N. Veselí: J. Kupa 5, J. Strejček 9, T. Studený 2, M. Hajčman 3, P. Najman 6, Leoš Smrčka 1, Ladislav Smrčka 4, Veselý 3, Večeřa 1. Poločas: 6:17.

MALOMĚŘICE – V. MEZIŘÍČÍ 34:16

Herně i brankově vyrovnaný první poločas odehrály oba kolektivy ve velmi dobrém tempu. Postupem času vedoucí celek tabulky přidal na důrazu v obranné fázi a větším herním přehledem se začal prosazovat z postupného útoku.

Meziříčští hráči dopláceli na nepřesnou koncovku a brankový rozdíl se tak rychle zvyšoval.

V. Meziříčí: Stoklasa, Kotík - Chlubna 4, Večeřa 4, Šidlo 3, J. Kaštan 2, Živčic 1, Konečný 1, Ma. Kříbala, Necid 1, Pavel Kříbala, P. Kaštan. Poločas: 18:10.