Podzimní boje ukončili Titáni v listopadu loňského roku. Na odpočinek však nebyl čas, trénink pokračoval dál. „Dvakrát týdně jsme využívali tělocvičnu v Petrovicích, taktéž v areálu Střední odborné školy. Na začátku března jsme se přesunuli ven a sehráli přátelské utkání se Slovanem Bratislava,“ vysvětlil trenér Titánů, který v zimě získal posilu na trenérský můstek. „Fyzické přípravě hráčů se věnoval Josef Svoboda, který bude mým asistentem a vypomůže také na hřišti,“ pochvaloval si Mít.

Proti elitnímu celku našich bývalých federálních partnerů nezahráli jeho svěřenci zle. Vyšší kvalita slovenskémo celku se však nakonec projevila, konečné skóre znělo 14:51. „Podali jsme ale možná náš nejlepší výkon, co jsme začali hrát. Je potřeba si uvědomit, že proti nám nastoupil loňský mistr Slovenska, který má ve svém kádru hned tři reprezentanty. Za stálého deště jsme však sehráli pěkné utkání, hráči bojovali, až na konci bylo znát, že nám docházejí síly,“ ocenil výkon svých oveček kormidelník Titánů.

V průběhu zimní přestávky došlo v kádru k určité rotaci. Přesto by prý v klubu několik nováčků rádi přivítali. „Máme kostru deseti stabilních hráčů, ale ostatní hodně rotují. Určitě bych takových deset hráčů uvítal, aby v týmu byla pořádná konkurence. Díky našim sponzorům, kterým bych chtěl touto cestou moc poděkovat, máme nyní potřebné zázemí i materiální vybavení,“ zdůraznil Jiří Mít.

Při jarní premiéře Titáni v neděli na hřišti v Petrovicích přivítají béčko Sparty Praha, začátek je v 14.00.

Nejbližší mistrovské zápasy RC Titáni

RC TITÁNI RC Sparta Praha B neděle 2. dubna 14.00

RC TITÁNI RC Karlovy Vary neděle 9. dubna 14.00

RC TITÁNI RC Karlovy Vary sobota 15. dubna 14.00

Všechny tři zápasy sehrají RC Titáni na sportovním hřišti v Petrovicích u Nového Města na Moravě (areál bývalého Lesnického učiliště).