PASKOV ŽĎÁR N. S. 11:7

Celý zápas se nesl ve znamení jízdy na horské dráze. Už v 1. minutě se prosadil domácí Maier. Deset hráčů do pole z Vysočiny v úvodu držel Haman, který dvěma góly otočil na 1:2. V polovině utkání Hippos zkolaboval a během necelých dvou minut inkasoval hned třikrát, 4:2. Zpátky na nohy ho ale postavila zkušená dvojice Tlustoš-Melichar, 4:4. Ve 39. minutě to už vypadalo veseleji. Filip Dvořák s Imramovským zaveleli dvěma slepenými góly k obratu na 4:6. Jenže v čase 39:59 už bylo opět srovnáno. Třetí perioda už patřila bojovnějším a aktivnějším domácím, kteří ji opanovali 5:1 a celý duel 11:7.

Branky a nahrávky Žďáru: 6. Haman (Melichar), 21. Haman (Melichar), 30. Tlustoš (Melichar), 31. Melichar (Tlustoš), 39. F. Dvořák (O. Zerák), 39. Imramovský (M. Zerák), 56. Kos (Imramovský). Třetiny: 1:1, 5:5, 5:1. Žďár: Krátký Čechal, F. Dvořák, Kos, Melichar, Kaštánek, O. Zerák, M. Zerák, Imramovský, Haman, Tlustoš.