V nedělním druhém utkání čtvrtfinále se opět hrálo na palubovce Zubří. A konečný výsledek byl pro celek z Vysočiny bohužel opět nepříznivý.

Úvodních dvacet minut jako by kopírovalo první utkání této série. Házenkáři Zubří si totiž postupně vypracovali náskok čtyř branek. Ten ovšem svěřenci kouče Petera Kostky postupně stahovali a čtyři minuty před půlí už to bylo jen o branku – 11:10.

Závěrečná fáze prvního dějství však házenkářům Sokola vůbec nevyšla. Ani jednou se gólově neprosadili, naopak domácí se čtyřmi brankami dostali do trháku – 15:10.

Ve druhém dějství si zkušený celek Zubří svůj pohodlný náskok bez větších problémů kontroloval, ba co víc, ještě jej dokázal navýšit na konečných 30:21.

Třetí zápas této série, hrané na tři vítězné zápasy, se bude hrát na půdě Nového Veselí v sobotu od 17.00. Pokud hráči Sokola zvítězí, vynutí si čtvrtý duel, který by se hrál hned o den později, znovu v ZDT Aréně.

ZUBŘÍ - NOVÉ VESELÍ 30:21
Sestava a branky: Schams 1, Martin Štohanzl – Flajsar 4, Tomášek 4, Bartůněk 3, Ptáčník 3, Dodica 2, Gregorovič 2, Halíček 1, Strýček 1, Dořičák, Krejz, Parolly, Melichar, Miroslav Štohanzl, Veselý. Rozhodčí: Blanár, Opava. ŽK: 1:1. Vyloučení: 3:4. Poločas: 15:10. Stav série: 2:0.