Na souboj proti mužstvu, které až do loňského jara několik sezon vedl, se čtyřicetiletý trenér snažil dobře připravit. „Myslím, že to bylo v pohodě. Samozřejmě to pro mě občas byl zvláštní pocit. Třeba když Melichar krásně zavěsil, řekl jsem si pro sebe, to byla krásná střela, Davide. A až pak jsem si uvědomil, že bohužel do sítě naší branky,“ pousmál se.

Před zápasem by ale Hladík bod nebral. „Na druhou stranu Brno porazilo Nové Veselí naposledy v únoru 2017 a pak s ním devětkrát za sebou prohrálo. Tu výkonnostní díru jsme tak za půl roku vymazali,“ těšilo jej.

Způsob, jakým se klub z Vysočiny v jihomoravské metropoli prezentoval, musel ocenit. „Veselí v sobotu podalo nejlepší výkon letošní sezony. Připomínalo mi loňský ročník, kdy se rvali o každý balon. Hráli opravdu výborně,“ přiznal.

Ziskem bodu si také jeho ovečky v tabulce pomohly. „Aktuálně nás posunul na pozici zajišťující postup do play-off. Ve druhé půli jsme sice vedli až o čtyři branky, ale nakonec jsme mohli klidně i prohrát,“ věděl.

Bývalý trenér Nového Veselí však byl po víkendu spokojený ještě z jiného důvodu. V pondělí ráno totiž zaznamenal další přírůstek do rodiny. „Narodila se nám dcera Adélka,“ popisoval šťastný trojnásobný otec.