V. MEZIŘÍČÍ – KARVINÁ 31:26

Domácí hráčky nezačaly utkání příliš dobře, když nedůraznou obranou nechávaly karvinským házenkářkám hodně prostoru k zakončení. Navíc značně nepřesnou střelbou umožnily soupeřkám hned tříbrankový náskok. Zvýšeným úsilím a zejména velmi dobrým výkonem brankářky Jany Lavické pak dokázaly odolat útočným snahám Karviné a následně efektivně využít brankové příležitosti

Výrazně zlepšenou útočnou souhrou pak do poločasu otočily utkání na svou stranu. Po přestávce se domácím podařilo v rozmezí deseti minut získat rozhodující osmibrankový náskok.

Ve snaze o rychlý přechod a zbrklým zakončením se však domácí tým dopouštěl řady nevynucených chyb a dovolil Severomoravankám zkorigovat až na 27:24. I přes problémy s úbytkem fyzických sil se nakonec podařilo dovést souboj do vítězného konce.

Branky V. Meziříčí: Zelníčková- Hrůzová 8, Plachetská 8, Hublová 6, Pacalová 3, Vidláková 3, Hammerová 2, Mejzlíková 1. Poločas: 15:14.