Házenkáři Velkého Meziříčí se představili vlastním fanouškům, proti poslední Dolní Cerekvi byli jasným favoritem utkání. Tuto roli také splnili, byť vítězství 31:29 úplně suverénně nevypadá. Stínem zápasu byla červená karta pro domácího Lečbycha. Oběma týmům patří v tabulkách čtvrté místo.

V dalším kole ženy v hale Za Světlou v sobotu přivítají desáté Otrokovice, začátek zápasu je ve 13.00. Muži zajíždí taktéž v sobotu na palubovku Maloměřic.

I. LIGA ŽEN

PLZEŇ – V. MEZIŘÍČÍ 19:18

Branky: Závišková 6/2, Vodná 5, Uchytilová 4, Hublová 3. Rozhodčí: Mošna, Vaník. ŽK: 3:2. Vyloučení: 2:1. Diváci: 35. Poločas: 12:10.

V. MEZIŘÍČÍ – D. CEREKEV 31:29

Branky: Roub 8, Večeřa 6, Lečbych 4, Bezděk 4, Živčic 3, Kubiš 2, Strašák 2/1, Kaštan 2. Rozhodčí: Levíček, Procházka. ŽK: 3:3. ČK: 1:0 (Lečbych). Vyloučení: 6:2. Diváci: 124. Poločas: 17:15.

1. Bohunice 18 15 0 3 568:454 30

2. Telnice 18 14 0 4 586:471 28

3. Ivančice 18 13 0 5 537:461 26

4. V. MEZIŘÍČÍ 19 13 0 6 570:529 26

5. Kuřim 19 11 1 7 555:534 23

6. Kostelec 18 10 1 7 508:474 21

7. Olomouc 18 7 1 10 512:528 15

8. Prostějov 18 6 2 10 511:539 14