NOVÉ VESELÍ - KOPŘIVNICE 33:29

Zatímco v extralize se letos vede lépe házenkářům Kopřivnice, v prvním čtvrtfinálovém zápase měli navrch hráči Nového Veselí. Těm se nepodařilo minulé extraligové kolo v Hranicích, tentokrát však byli na koni, již v prvním poločase si vypracovali mírný náskok a do přestávky šli s výhodou dvou branek. Také po změně stran se hráčům Sokola dařilo své vedení udržovat a nejen to. Po dalších brankách jej ještě navýšili a nakonec se radovali z vítězství 33:29.
Oba celky se znovu potkají již tuto sobotu, kdy Nové Veselí zajíždí na palubovku Kopřivnice k dalšímu extraligovému utkání.

Nejvíce branek: Živojinovič 6, Štěrba 6/2, Najman 5 – Petřík 7/5, Hanus 4, Fulnek 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/5. Vyloučení: 4:4. Diváci: 140. Poločas: 17:15.