POLSKO - ČESKO 28:32

Zápas byl vyrovnaný do stavu 7:7 v jedenácté minutě. Od té doby český tým určoval tempo a vývoj utkání, když po celý zbytek zápasu vedl o čtyři až šest gólů. O našem vítězství rozhodla pestřejší útočná hra.

Sestava a branky Česka: Vašková, Roháčková - Raková 6, Švíraková 5, Mýlková 5, Burdová 4, Adámková 3, Talašová 3, Jedličková 2, Gebre Selasie 2, Houdková 1, Romanczinová 1. Poločas: 12:15.

ČESKO - RAKOUSKO 24:25

Velmi vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Rakušanky. Stejně jako v Bělehradě na EYOF 2007 vyhrály Rakušanky o jednu branku. Z naší strany to byl festival neproměněných šancí - 5 sedmimetrových hodů a více jak 10 náskoků.

Sestava a branky Česka: Vašková, Roháčková - Mýlková 7, Švíraková 4, Talašová 3, Oroszová 2, Jedličková 2, Gebre Selassie 2, Adámková 1, Burdová 1, Raková 1, Vaňková 1. Poločas: 13:13.

NĚMECKO - ČESKO 27:22

Do poloviny prvního poločasu do stavu 12:11 pro Němky zcela vyrovnané utkání. Rozhodující náskok získali Němky od 16. - 30. minuty první půle, kdy se našim děvčatům od této minuty nepodařilo vstřelit branku. Utkání se vyznačovalo skvělými výkony brankářek obou týmů - německá gólmanka dosáhla 60-ti % úspěšnost při krytí střel našich hráček.

Sestava a branky Česka: Vašková, Roháčková - Mýlková 6, Burdová 4, Romanczinová 3, Švíraková 3, Houdková 2, Adámková 1, Talašová 1, Gebre Selassie 1, Jedličková 1. Poločas: 15:11. Další výsledky: Polsko - Rakousko 33:30 (18:12), Polsko - Německo 26:23 (15:13).
Konečné pořadí: 1. Polsko 4 body, 2. Německo 4, 3. ČESKO 2, 4. Rakousko 2.