Po většinu času první půle měli výsledkově mírně navrch domácí borci, do poločasové přestávky šli však spokojenější hosté. Po změně stran to byl ještě čtvrthodinu vyrovnaný zápas, závěr ovšem probíhal zcela jednoznačně pod taktovkou svěřenců trenéra Pavla Hladíka. Ti tak postoupili do souboje o konečné páté místo letošního extraligového ročníku, v němž se utkají s Kopřivnicí, která zdolala celek Lovosic.

NOVÉ VESELÍ – FRÝDEK-MÍSTEK 31:23

Sestava: Schams, Studený, Šimovček – Štěrba 10/5, Ptáčník 7, Kezič 4, Melichar 4, Sekulič 2, L. Bartůněk 1, Gregorovič 1, Klusáček 1/1, Štohanzl 1, F. Bartůněk, Flajsar, Najman, Veselý. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. ŽK: 2:3. Vyloučení: 3:4. Diváci: 300. Poločas: 13:14. První zápas: 27:24. Postoupilo Nové Veselí.