ATX HIPPOS ŽĎÁR – FBC ČESKÁ LÍPA 5:4 P

Úspěch proti České Lípě se nerodil lehce. Po takticky svázané bezbrankové první třetině se dostali hosté do tříbrankového náskoku kvůli chybám v obranné činnosti Hipposu. Žďárští hráči se v úvodu poslední části postarali o dokonalý zvrat. Třemi brankami v rozmezí 53 vteřin se postarali o vyrovnání skóre. Měli i na otočení skóre, ale nepovedlo se jim to.

Česká Lípa se ještě jednou dostala do vedení v polovině poslední části. Hipposu se podařilo ještě jednou srovnat skóre. V posledních vteřinách základní hrací doby měli Tlustoš s Melicharem na hokejkách postup, ale ve skrumáži se jim nepodařilo protlačit balonek do sítě.

O výsledku rozhodlo prodloužení, které po čtyřech minutách a osmi vteřinách ukončil Ondřej Melichar.

Branky Žďáru: Melichar 2, Velecký, Kos, O. Zerák. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Třetiny: 0:0, 0:3, 4:1 - 1:0.