Výsledek nahrál BKS, lídr prvoligové tabulky má po výhrách nad Sosáky a Alkem šestibodový náskok. Stále stoprocentní je na jaře FC Rapid a už okupuje 2. místo.

Základní část druhé ligy vyhrál FC Orel, který ve vzájemném zápase dokázal zdolat doposud vedoucí Cik-háj 4:2. V posledním kole se tabulka zlomila na dvě poloviny. Do skupiny o postup proklouzl Los Chiquitos, postavení mezi nejlepšími udržel Autobus Club.

1. LIGA

Výsledky 8. kola: Dipar CF – FC Rapid 1:3, FC Rapid – Kozel Team 5:2, Dipar CF – Kozel Team 3:1, Alko – Sosáci 1:4, Alko – BKS 2:8, Sosáci – BKS 0:2, Bot. Křižánky – FC Benjamin 0:14, Bot. Křižánky – Kozel B 1:10, FC Benjamin – Kozel B 0:0.

1. BKS 14 11 2 1 49:19 35
2. FC Rapid 14 9 3 2 59:23 30
3. Kozel B 12 9 2 1 61:20 29
4. Sosáci 14 8 2 4 62:32 26
5. FC Benjamin 14 7 5 2 47:18 26
6. Dipar CF 14 6 1 7 42:39 19
7. Kozel Team 13 4 0 9 33:54 12
8. Alko 14 3 3 8 29:55 12
9. La Bomba 12 3 1 8 14:43 10
10. Akademici 11 1 1 9 17:40 4
11. Botagofo Křižánky 12 0 2 10 17:87 2

Kanonýři 1. ligy: 21 – Tomáš Filip (Sosáci). 18 – Lubor Buřval (Dipar CF). 17 – Martin Bureš (BKS). 14 – David Hrstka. 13 – Marek Houba (oba Kozel B), David Landsman (BKS), Dominik Havlík (FC Benjamin).

Program 9. kola (sobota 19. května): Dipar CF – Kozel B (8.00), Dipar CF – Sosáci (9.00), Kozel Team – Kozel B (9.00), Sosáci – Kozel B (10.00), Alko – Kozel Team (11.00), Akademici – Kozel Team (12.00), Alko – Akademici (13.00), Alko – Bot. Křižánky (14.00), Bot. Křižánky – La Bomba (15.00), Akademici – La Bomba (16.00).

2. LIGA

Výsledky 7. kola: Mičégo Svratka – MK Lhotka 4:2, Sokol Jámy – MK Lhotka 1:2, Mičégo Svratka – Sokol Jámy 0:1, Los Chiquitos – AC Světnov 10:1, Buldok – AC Světnov 3:1, Los Chiquitos – Buldok 5:2, Cikháj – FC Orel 2:4, FC Orel – Autobus club 2:1, Cikháj – Autobus club 4:1, FC Equipo – FC Radox 1:7, Žabanti – FC Radox 6:10, FC Equipo – FC Žabanti 2:3, Here for beer – FC Kopálisti 3:1.

SKUPINA O POSTUP

1. FC Orel 13 11 1 1 49:13 34
2. Cikháj 13 11 1 1 51:17 34
3. Mičégo Svratka 13 9 1 3 55:20 28
4. FC Radox 13 7 1 5 60:42 22
5. Here for beer 13 6 3 4 34:32 21
6. Los Chiquitos 13 6 0 7 48:44 18
7. Autobus Club 13 5 2 6 41:49 17

Program skupiny o postup (sobota 19. května): FC Orel – Here for beer (8.00), FC Orel – Los Chiquitos (9.00), Cikháj – Here for beer (10.00), Cikháj – Los Chiquitos (11.00, všechny zápasy se hrají na hřištích za 2. ZŠ).
Pozn.: Utkání Mič. Svratka – FC Radox, Mič. Svratka – Autobus club a FC Radox – Autobus club byla přeložena na 26. května.

SKUPINA O UMÍSTĚNÍ

8. Buldok 13 4 4 5 24:24 16
9. FC Žabanti 13 5 1 7 50:51 16
10. FC Equipo 13 4 2 7 21:41 14
11. AC Světnov 13 4 2 7 32:45 14
12. MK Lhotka 13 4 0 9 41:60 12
13. Sokol Jámy 13 3 3 7 29:37 12
14. FC Kopálisti 13 1 1 11 19:79 4

Kanonýři 2. ligy: 22 – Rudolf Sáblík (MK Lhotka). 19 – Petr Štěpánek (FC Radox). 16 – Lukáš Sláma (FC Orel). 11 – Jakub Hořínek (Autobus Club), Ondřej Žváček, Zbyněk Sedlák (oba Cikháj). 10 – Vlastimil Braun, Jakub Bartoníček (Los Chiquitos), Lukáš Dobrovolný (FC Orel), Jan Sklenář (FC Žabanti), Petr Večeřa (FC Radox).

Program skupiny o umístění (sobota 19. května): Buldok – MK Lhotka (10.00), Buldok – Sokol Jámy (11.00), FC Žabanti – MK Lhotka (12.00), FC Žabanti– Sokol Jámy (13.00), FC Equipo – AC Světnov (14.00), FC Equipo – FC Kopálisti (15.00), AC Světnov – FC Kopálisti (16.00, všechny zápasy se hrají na hřištích za 2. ZŠ).