Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Dvořák je podesáté mistrem

Velké Meziříčí, Bílina – V sobotu 10. června se na atletickém stadionu v Bílině konalo Mistrovství České republiky Spastic Handicap v atletice. Trojice sportovců z velkomeziříčského klubu startovala v technických disciplínách hodu diskem a oštěpem, ve vrhu koulí, ale také ve sprinterském závodu 100 metrů na vozíku kategorie W-M 50.

14.6.2017

Bohumír Dvořák (uprostřed) z Velkého Meziříčí se stal v Bílině už podesáté mistrem Česka v atletice. Z letošního šampionátu si přivezl kompletní sadu medailí.Foto: Jiří Charvát

Nejúspěšnějším atletem výpravy z Velkého Meziříčí byl Bohumír Dvořák, který se stal v hodu diskem českým šampionem a zaokrouhlil tak svou sbírku mistrovských titulů už na rovných deset. Ve vrhu koulí navíc přidal stříbrnou medaili a kompletní medailovou sbírku pak zkompletoval v oštěpařském sektoru, kde skončil na krásném třetím místě.

Poprvé na atletických závodech startoval Pavel Chovanec, který nastoupil ve sprintu na 100 metrů na vozíku, hodu oštěpem a ve vrhu koulí, kde získal bronz. Třetím do party byl nestárnoucí Jaroslav Polívka, jenž si odvezl bronzovou medaili z hodu diskem.
Pět medailí znamená pro velkomeziříčské atlety po dlouhých létech úspěšné vystoupení na atletickém Mistrovství ČR.

Autor: Tomáš Pohanka

14.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
Sexuolog Petr Weiss u Okresního soudu v Pelhřimově.

Sexuolog Petr Weiss dostal u soudu dva a půl roku s podmínkou

Trenér Okříšek Gustav Cabúk.

Cabúk: Na oslabeného soupeře jsme nevyvinuli tlak

O krampusy je ve Žďáře obrovský zájem, průvod přeložili k zimnímu stadionu

Žďár nad Sázavou – Velký zájem se strhl o chystaný průvod čertů-krampusů, který se ve Žďáře uskuteční v sobotu 25. listopadu v 17.30 hodin. Vstupenky jdou na dračku. „Proto jsme také místo původně plánovaného hřiště za sokolovnou akci přesunuli na ovál u zimního stadionu,“ řekl organizátor Radomír Fiksa.