NOVÉ VESELÍ – KP BRNO 27:25

Od úvodních minut se zápas odehrával zcela podle představ házenkářů Nového Veselí, kteří si vypracovali rychlé vedení 5:1, vypadalo to na jasnou záležitost pro favorita duelu. Hráči brněnského KP se ale nevzdali, navíc domácí celek postupně upustil od své hry, do kabin se tak odcházelo za takřka vyrovnaného stavu 14:13.

Také začátek druhé půle vyšel lépe domácímu souboru, který se utrhl do pětibrankového náskoku. Jenže Brno se nevzdalo, navíc Sokol přišel čtvrthodinu před koncem o nejlepšího střelce Ptáčníka. Herní kvalita se však projevila, Nové Veselí zvládlo lépe i vyhrocený závěr, který okořenilo vyloučení hostujícího Berhoumy. Celek z Vysočiny tak díky tomu postoupil do čtvrtfinále národního poháru po výhře 27:25.

Sestava: Šimovček, Vařečka – Flajsar 6, Ptáčník 6, Melichar 5, Dodica 3, Voika 3, Veselý 1, Bassomben 1, Gregorovič 1, Parolly 1, Rubáč, Řepa, Štohanzl, Sekulič, Krčál. Rozhodčí: Halada, Kosmák. Vyloučení: 7:6. ŽK: 1:2. ČK: 1:1 (45. Ptáčník – 56. Berhouma). Diváci: 250. Poločas: 14:13.