Svěřenci trenéra Luboše Císaře splnili hlavní cíl v podobě záchrany a konečné sedmé místo je pro ně skvělým počinem.

Nejproduktivnějším hráčem týmu se stal Ondřej Dvořák, který odehrál všechna utkání a zaznamenal v nich 45 bodů za 26 branek a 19 asistencí. Nejlepším střelcem klubu byl Miloš Prášil, jemuž k 28 gólům stačilo pouhých dvanáct zápasů.

PELHŘIMOV BYSTŘICE 13:5

Branky a nahrávky Bystřice: 14. Trentin (O. Dvořák), 18. O. Dvořák (Mach), 35. O. Dvořák, 36. Zavadil (Koukal), 49. Mazánek. Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. Diváci: 85. Třetiny: 3:2, 7:2, 3:1.

FBŠ JIHLAVA BYSTŘICE 6:10

Branky a nahrávky Bystřice: 3. Chocholáč, 4. vlastní Matoušek, 5. Trentin (Slavíček), 11. O. Dvořák (Sláma), 17. Slavíček (Zavadil), 19. Sláma (O. Dvořák), 34. Mach (Sláma), 37. Trentin (Mach), 37. O. Dvořák (Novák), 45. Novák (Sláma). Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. Diváci: 15. Třetiny: 2:6, 1:3, 3:1.