Alois Bradáč startoval ve čtyřech disciplínách. “Zvláštností bylo, že jsme na absolvování celé série měli vymezený časový limit čtyři a půl hodiny,” připomenul běžec.

Ve všech disciplínách se Bradáč dokázal umístit na stupních vítězů. “Nejdříve v běhu na pět kilometrů jsem byl třetí, poté na 800 metrů druhý, běh na čtyři sta metrů jsem vyhrál a patnáctistovku jsem dokončil třetí,” vyjmenoval Alois Bradáč dílčí úspěchy na mítinku.

Sám uvedl, že celá série byla velmi obtížná i kvůli špatným povětrnostním podmínkám. “Startovali jsme za chladného počasí, silného větru a vydatných dešťových přeháněk,” připomněl sportovec-senior.

Atletický podnik v Táboře se připojil k mohutné sbírce Bradáčových běžeckých startů. “Mám za sebou téměř šestnáct set běžeckých závodů a dalších akcí s absolvovaným počtem bezmála dvacet tisíc kilometrů,” spočítal Alois Bradáč.

Ve své věkové kategorii postupně zvítězil ve více než pěti stech závodech, je držitelem evropského a dvou českých veteránských rekordů. Stal se běžeckým mistrem Evropy v roce 2001 a je majitelem bronzové medaile z Olympijských her veteránů. „Dokud to půjde, tak bych rád běhal dál, i když si každý rok říkám, že tohle už je naposled, a přesto pak další sezonu zahájím znovu,“ usmál se běžec.