deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Kamila Minaříková

Reportérka

archiv Kamily Minaříkové

Jmenuji se Kamila Minaříková a je mi 27 let. Od narození žiji v obci Vysoká Pec. Původně jsem vystudovala maturitní obor ochranu a obnovu životního prostředí, na vysoké škole jsem si ale vybrala historii a politologii. V oboru jsem pracovala pět let a po jiném řemesle jsem vůbec nepošilhávala. Tedy, vždycky jsem chtěla být ještě Larou Croft, ale to zatím nevyšlo.

archiv Kamily Minaříkové

Při jedné pravidelné nedělní snídani v chomutovské kavárně jsem ale v Chomutovském deníku objevila inzerát, kde hledali nového redaktora. Zrovna jsem nastoupila do doktorského studia a říkala jsem si, že nabrat zkušenosti i z jiného oboru nebude vůbec špatné. To bylo v říjnu 2016 a od té doby jsem redaktorkou Chomutovského deníku na plný úvazek.

archiv Kamily Minaříkové

Práce pro Deník mi mnohé dala, stejně jako vzala. Vzala mi spoustu volného času, někdy i klidného spaní. Na druhou stranu jsem se naučila zvládat stres, pracovat pod tlakem, komunikovat s lidmi a užívat si společnost zajímavých lidí, které díky práci poznávám. Na novinařině je také skvělé to, že zatímco v historii čekáte na výsledky a ohlas na svou práci i roky, v novinách to víte už druhý den.

archiv Kamily Minaříkové

Mezi moje největší životní vášně patří cestování, gastronomie, boj za práva zvířat a myslivost. A to jsou také témata o kterých moc ráda píšu. Dodnes jsem velmi pyšná na článek, kdy státní správa a Lesy poprvé skrze nás potvrdily výskyt vlků nad Chomutovem a podařilo se nám získat i informace o tom, kolik jich tu je a jak se chovají. Článek pak přebrala celorepubliková média a dokonce i hobby časopisy.

archiv Kamily Minaříkové

Závěrem bych vám, naši čtenáři, chtěla poděkovat za přízeň a doufám, že náš Chomutovský deník budete číst i nadále a bude pro vás tím nejlepším zdrojem novinek z regionálního dění.

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků Centrály:

Prozkoumejte jiný region ČR: