Chorvatská modelka a influencerka Ivana Knöllová dává svoje vnady ráda na obdiv. Nejen po plážích, ale i po fotbalových stadionech v Kataru se promenáduje jen v bikinách a tím provokuje tamní šejky, zatímco fanoušci ze sexy dračice šílí a fotí se s ní.

Bývalá miss se okamžitě stala celebritou šampionátu. Na svém instagramovém účtu má téměř tři miliony sledujících a další followeři se jen hnou. Zvlášť poté, co Ivana slíbila, že pokud Chorvatsko vyhraje titul, svlékne se úplně donaha.

„Slibuji, že půjdu donaha, pokud moje milované Chorvatsko vyhraje. Nemám s tím problém,“ napsala na Twitteru.

Muži po celém světě tak s napětím sledovali semifinálovou bitvu Chorvatska a Argentinou a bylo jasné, komu fandí. Jenže hvězdný Lionel Messi je rozesmutnil, když gólem a asistencí dirigoval výhru svého týmu 3:0 a jasný postup.

Sexy Ivana Knöllová na šampionátu v Kataru:

| Video: Youtube

Fanoušky přece jen potěšila

Vicemistři světa z minulého šampinátu v čele s kapitánem Lukou Modričem do finále letos neprošli a fanoušci si tak museli nechat zajít chuť. Nahou Ivanu neuvidí. I když ne tak docela. Vyzývavá brunetka se rozhodla, že muže aspoň trochu uspokojí. Nechala se vyfotit nahá ve sprše jen se zakrytými ňadry a fotku pak postovala na Twitteru.

Ivana byla ze semifinálové porážky smutná, ale chorvatský tým neodsoudila. „Nemyslím si, že Argentina byla tak dobrá. Neměli jsme dobrý den, to je vše,“ řekla krásná modelka.

Fanoušci mohou žhavou Ivanu spatřit v Kataru ještě jednou při utkání o bronz. A třeba si na poslední vystoupení přichystá v případě triumfu Chorvatska nějaké překvapení.