Předchozí
1 z 8
Další

HAVLÍK - 1Zdroj: archiv Deníku

Od mala jsem se věnoval prakticky všem sportům. V deseti či jedenácti letech jsem začal hrát závodně fotbal za sousední Novou Ves, což mi „vydrželo“ až do současnosti.

HAVLÍK - 2Zdroj: archiv Deníku

Po přechodu mezi muže jsem toho za těch více než dvacet let zažil spoustu. Několik postupů do krajského přeboru, na druhou stranu ovšem i sestupy. Teď je ale v Nové Vsi hodně dobrý mančaft.

HAVLÍK - 3Zdroj: archiv Deníku

V létě 2009 jsem si na jednu sezonu „odskočil“ hostovat do Bystřice nad Pernštejnem. Na super partu v kabině i trenéra Hovorku rád vzpomínám, se všemi se pokaždé rád setkám.

HAVLÍK - 4Zdroj: archiv Deníku

Ve Vesnické hokejové lize nastupuji už spoustu let. Nejprve v dresu Křídel, kde se ale mančaft bohužel rozpadl. Poslední roky tak opět za Novou Ves.

HAVLÍK - 5Zdroj: archiv Deníku

V roce 1999 jsem se stal jedním ze zakládajících členů Racomu, týmu malé kopané. Na letní turnaje jsem se pokaždé moc těšil a nutno dodat, že jsme sklízeli spoustu úspěchů.

HAVLÍK - 6Zdroj: archiv Deníku

Pokud bylo potřeba, zaskočil jsem i v brance. Zde na zimním turnaji v Rapoticích v prosinci 2013, kde jsme tradičně kvalitní konkurenci s velkým přehledem přejeli a slavili zasloužený triumf.

HAVLÍK - 7Zdroj: archiv Deníku

Na letním turnaji v Nové Vsi poslední roky hájím barvy celku Seniors. Je fajn se jednou za rok potkat, zahrát si a popovídat s kamarády, s nimiž jsme toho na hřišti před léty spoustu nahráli a prožili.

HAVLÍK - 8Zdroj: archiv Deníku

Čas je neúprosný. Oba synové už se vydali v mých stopách, proto jsem před čtyřmi lety začal trénovat mladší přípravku v Nové Vsi. A daří se nám, dva roky zpět jsme slavili titul okresního přeborníka a našlápnuto máme i letos.