Koncert, který pořádá žďárské sdružení Dům kultury a agentura Glanc, se bude konat na prvním nádvoří zámku rodiny Kinských. „Vstupenky budou stát čtyři sta padesát korun, děti do sto čtyřiceti pěti centimetrů mají v doprovodu rodičů vstup zdarma,“ informovala Marcela Lorencová, ředitelka sdružení Dům kultury.

Lístky na koncert světoznámé zpěvačky, která letos v červenci oslaví své padesáté narozeniny, budou v předprodeji od 18. května. Zájemci je mohou zakoupit ve žďárském kulturním domě v obvyklých předprodejních dnech a hodinách, tedy v pondělí, ve středu a ve čtvrtek od třinácti do sedmnácti hodin.

Dále budou vstupenky k dispozici v síti Ticketstream, v prodejně hudebních nástrojů Andante v okresním městě a také ve žďárské kavárně Café u tety Hany.

Jelikož se bude vystoupení Suzanne Vega a Čechomoru odehrávat pod širým nebem, počítají organizátoři také s nepřízní počasí. „V tomto případě by byl koncert zřejmě přesunut do vnitřních prostor domu kultury, které jsou pro tyto příležitosti dostatečně velké,“ dodala Marcela Lorencová. Kromě Žďáru nad Sázavou si Suzanne Vega vybrala pro své koncertní turné po České republice také Prahu a Loket