Ti se zapojují do běžného života chodu kavárny a podílejí se i na přípravě nejrůznějších akcí. Zorganizovali i koncert Hudba pro Pohodičku, kde po loňském úspěchu znovu vystoupí Petr Bende se svou kapelou. A protože se jedná o druhé narozeniny kavárny, vznikl nápad na dvojkoncert proto se vedle Bendeho představí i zpěvák Roman Horký se skupinou Kamelot. „Tento dvojkoncert je zcela výjimečný tím, že na jednom pódiu vystoupím se svojí kapelou a Roman Horký s Kamelotem," řekl Petr Bende.

Koncert se uskuteční pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina Jiřího Běhounka tento pátek od 19 hodin v Zámecké jízdárně v Náměšti nad Oslavou. Návštěvníci se mohou těšit jak na sólové písně obou zpěváků, tak i na jejich duety. „Výtěžek z této akce bude použit na nákup plošiny pro bezbariérový přístup do dvoupodlažní budovy v Hrotovicích na Třebíčsku. Předpokládáme, že cena potřebného zařízení se bude pohybovat kolem tří set tisíc korun," sdělila ředitelka Domova bez zámku Hana Šeráková.

Vstupenky na koncert se prodávají v předprodeji v Kavárně Pohodička v Náměšti, v informačních centrech v Náměšti a Velké Bíteši na Žďársku, v Hudebních nástrojích Mijovič v Třebíči a v knihovně v Hrotovicích.

Skupina Kamelot