V osmi vystoupeních se předvedli dívky a také jeden chlapec ve věku od pěti až do osmnácti let. Pro pět z nich to bylo dokonce vystoupení absolventské. „Z prvního ročníku dostaly absolventský list Karolína Polívková, Edita Kosourová, Tereza Brázdilová a Hana Krejčí. Za druhý ročník letos absolvovala Tamara Zelená,“ vyjmenovala své úspěšné absolventky učitelka tanečního oboru novoměstské ZUŠky Hana Chalupníková.

Vystoupení si nenechalo ujít ani početné publikum složené především z příbuzných a přátel vystupujících. Závěrečný mohutný potlesk byl dokonalým důkazem toho, že si diváci při tanečních kreacích přišli na své. A to i ti, kteří tancem nikdy dříve nežili.

„Mně se to moc líbilo, byla jsem na takovémto vystoupení poprvé. Někteří byli sehraní více, některým to maličko pokulhávalo, ale výsledný efekt byl dokonalý. A tím, že vystupovali všichni žáci, od těch nejmenších až po ty dospělejší, bylo vidět, jak se někteří s tanečními pohyby teprve sžívají a naopak ti zkušenější si už dokážou s tancem vyhrát, jejich pohyb byl mnohem přirozenější,“ sdělila svůj názor Kamila Dostálová z Nového Města na Moravě.

Každé z tanečních vystoupení bylo jiné, přesto ale všechny působily jako jeden dokonalý celek. „Většinu choreografií jsme dělali společně,“ podotkla Hana Chalupníková.