Filmová práce s sebou často přináší nečekaná zjištění. Už základní požadavky filmařů Ulice proto Kašovou překvapily. „Vezměte si jarní oblečení, stálo v emailu z televize," vzpomíná Kašová. Ze zasněžené Vysočiny si tak do hlavního města vezla sukni a tričko. Seriál se totiž vyrábí v předstihu a scény z února se objeví na televizních obrazovkách až v dubnu.

Role Kašové nebyla v seriálu obtížná. Měla sedět v Coolně, popíjet víno a konverzovat s přáteli. I v banální scéně však mohou vzniknout nečekané problémy. Tvůrcům například vadilo, že v jednom záběru byly čtyři blondýny, proto se musel „zasedací pořádek" změnit.

Úsměv i překvapení vykouzlily na tváři Kašové také její herecké povinnosti. „Na začátku jsem nevěděla, co si mám s ostatními komparsisty povídat, to jsem ještě nevěděla, že máme být ve skutečnosti úplně zticha a jen naprázdno otvírat pusu," směje se dívka.

V Coolně seděla zrovna, když se natáčely záběry s dvojčaty Jordánovými a také s Adrianou a její matkou. „K pití jsme na scénu vždy dostali sklenku s džusem, který měl představovat buď horký čaj, nebo třeba víno," vzpomíná studentka.

Během natáčecího dne se postupně seznámila s většinou herců. „Bylo zvláštní vidět své oblíbené herce, kteří se v seriálu nesnáší nebo skoro neznají, jak si spolu přátelsky povídají," vzpomíná Kašová, která si v natáčecí den také prohlédla ateliéry, kde se příběhy seriálu odehrávají.