Název po prvních dvou veleúspěšných deskách – Radegast a Plni Energie Tour 2013 – dostala jarní koncertní šňůra muzikantů, kteří si říkají stejně jako žluté citrusové ovoce. Koncert začne v Jupiter clubu v 19.30 hodin. „Budou to exklusivní koncerty, na kterých Citron odehrají kompletně obě svá nejúspěšnější alba," ujistila Zuzana Herodesová z Jupiter clubu.

Kapela plánuje také autogramiádu a prodej obou legendárních alb na CD. Spolu s Citronem se na turné představí také kytarová hvězda 80. a 90. let Daniel Krob (tehdy kapely Ferat, Arakain nebo Kreyson), známá rocková kapela z Brna Tibet a mladá ostravská rocková banda Black roll, která představí svoji loňskou debutovou desku Tváří v tvář.

Vstupenky na sobotní velkomeziříčský koncert pořídí zájemci v předstihu za 250 korun. Na místě bude jejich cena 290 korun. K zakoupení jsou lístky také v sítích Ticketportal, Eventim a Ticketpro.

O půlhodinu později, tedy ve 20 hodin, odstartuje koncert skupiny Arakain v kulturním domě ve Velké Bíteši. Jejich turné nese název Arakain DVD tour 2013. A proč DVD? „K prvním třem tisícům prodaných vstupenek na kterýkoli koncert totiž fanoušci obdrží zdarma disk s nezkráceným záznamem podzimního výročního megakoncertu s Lucií Bílou a Petrem Kolářem v pražských Letňanech. Nosič dostanou ihned u vstupu," vysvětlil Petr Kubáň z managementu.

A to není vše. Při nákupu většího počtu lístků totiž získáte vždy k deseti jeden zdarma. Jejich cena je 299 korun a je možno je zakoupit v Arakain e-shopu a v předprodejních sítích Ticketportal a TicketArt. Příchozí na turné Arakainu „předehřívají" Absolut Deafers a střídavě Menhir a Modesty & Pride.