Vstupenky se na některých předprodejních místech prodávaly bez upozornění, že kapela Nightwork vystoupení zrušila. Tuto informaci organizátoři koncertu vědí už od začátku měsíce.

„Jeden ze členů skupiny byl na operaci kyčelního kloubu a do konce května se podle lékařské zprávy nesmí pohybovat,“ vyjádřil se včera manažer kapely Nightwork Filip Šmíd. Dodal, že toto rozhodnutí je známo už od 2. května a mají jej i na svých webových stránkách a Facebooku. „Organizátor koncertu Tomáš Forýtek o tom samozřejmě ví,“ řekl Šmíd.

Ředitel Modrých dnů Tomáš Forýtek včera nepřijímal telefonní hovory z redakce Žďárského deníku. Odpověď na otázku, proč se vstupenky prodávají dál, aniž by lidé dostali informaci, že jedna z hvězd koncertu nevystoupí, tak zůstává ze strany pořadatele koncertu nezodpovězena.
Informace o neúčastí Nightworku neměli v pátek ani v některých předprodejních místech.

Jedna paní povídala

„Vstupenek máme už jenom dvacet, ale o tom, že by kapela Nightwork neměla vystoupit, nic nevíme,“ vyjádřili se v bystřické prodejně JCS Computer na dotaz, co je pravdy na tom, že megakoncert Modrých dnů nebude kompletní.

O něco více věděli v prodejně Danihel com ve Žďáře nad Sázavou. I když jenom to, co „jedna paní povídala“.„Řeší se to celý týden, ale nikdo stále nic neví. Od organizátorů jsme žádné oficiální stanovisko nedostali, ale možná by bylo lepší s koupí lístků počkat do příštího týdne, až jak se situace vyřeší, vstupenek je zatím dost,“ doporučují hudebním fandům v prodejně.

Megakoncert, který se uskuteční v pátek 20. května v Domě kultury ve Žďáře nad Sázavou sliboval kapelu Nightwork. Ta podle vyjádření manažera kapely Filipa Šmída nepřijede.

V plánu vystoupení má páteční žďárskou štaci známá hudební formace Kryštof. Jako host pak objev roku 2010 Republic of two.