Jedenáctou sezonu pořádání hudebních akcí tam odstartuje vystoupení kapel Argema a Alkehol. Dále se v první polovině roku 2010 můžete těšit na skupiny Tři Sestry, Sto Zvířat, Vypsaná Fixa nebo Mňága a Ždorp.

První koncertní večer v Herálci v roce 2010 bude tedy patřit klasickému českému rocku. Ten v podání Alkeholu znamená písně jako Život je krátkej, Jó třešně zrály, Hospodo, nalejvej a další v podobném duchu. „Skupina, která v Herálci pravidelně vystupuje a získala si zde mnoho fanoušků, přijíždí s novým albem Johoho,“ informoval Jan Lippert z pořádající ZL Production.

Pořadí určí až před začátkem

Jinak je na tom skupina Argema. Ta v desetileté historii kulturního domu koncertovala pouze jednou, a to před osmi roky. Tedy písně jako Modrý pondělí, Jarošovský pivovar a nebo Je to tak dávno v originálním živém podání dlouho heráleckým kulturním domem nezněly. „O to více se skupina v čele s Jarkem Filgasem do kultovního rockového klubu těší. Navíc stejně jako druhý interpret večera přivážejí představit nový program s novou deskou Scházím ti já. Samozřejmě koncert bude postaven na osvědčených, někdy až zlidovělých hitech z předchozí tvorby,“ doplnil Jan Lippert.

Vchod do kulturního domu v Herálci se otevře v sobotu po sedmé hodině večerní. Koncerty začnou v půl deváté. „Obě skupiny zahrají plnohodnotné koncerty, avšak o pořadí se rozhodne až těsně před začátkem,“ udržuje fanoušky v napětí pořadatel.

Lístky seženete v běžných předprodejích za 190 korun, na místě bude jejich cena 230 korun. Autobusový svoz i rozvoz z blízkého okolí je jako na každý koncert zdarma, po vystoupeních je připravena tradiční rockotéka.

-----------

Program KD Herálec – jaro 2010

27. 2. ARGEMA + ALKEHOL
13. 3. STO ZVÍŘAT + VYPSANÁ FIXA
27. 3. TŘI SESTRY
4. 4. VELIKONOČNÍ ZÁBAVA
16. 4. MŇÁGA a ŽĎORP
7. 5. 11. NAROZENINY KD HERÁLEC