Dvě zbývající série byly výsledkově i herně mnohem vyrovnanější. Loni třetí Světnov skončil na přibyslavských čepelích a o předčasném konci Rudolce rozhodla v bezbrankové odvetě s Písečným až šestá série samostatných nájezdů.

PLAY OFF

ŠKRDLOVICE – BOHDALEC 1:6

Zhodnocení Davida Vetešníka (vedoucí mužstva, Škrdlovice): „Oba zápasy této série se nesly ve stejném duchu. Bohdalec i v odvetě dominoval a zvítězil zaslouženě. Zejména nás školil ve využívání přesilovek. Z naší strany zaslouží uznání jednoznačně brankař, jen díky němu nebyl počet obdržených branek ještě vyšší.“

Branky a nahrávky: Komínek (Mrkos) – Kovář 3, P. Jaša, S. Sklenář, Tulis (Chrást 2, Tulis 2, L. Jaša, P. Jaša). Rozhodčí: Hájek, Říčan. Vyloučení: 6:6, navíc V. Jaša (BOH) 10. min OT. Využití: 0:3. Diváci: 113. Třetiny: 1:2, 0:2, 0:2. Konečný stav série: 0:2. Postupuje Bohdalec.
Škrdlovice: Wasserbauer – I. Podsedník, J. Podsedník, Komínek, P. Jun ml., Mrkos, Pruger, P. Jun st., M. Janáček, J. Janáček, Hromádka, Procházka, L. Machovec, Mach, Vetešník. Bohdalec: Majtner – A. Chrást, J. Chrást, P. Jaša, V. Jaša, Kovář, J. Sklenář, S. Sklenář, Smažil, Tulis, Vařejka, Večeřa.

LÍSEK – ZNĚTÍNEK 1:8

Zhodnocení Pavla Krejčího (vedoucí mužstva, Lísek): „Zápas se nám vůbec nepovedl. Za stavu 0:2 jsme ve snaze o vyrovnání otevřeli hru, za což nás Znětínek nemilosrdně trestal rychlými protiútoky. Nezbývá než pogratulovat soupeři k zaslouženému postupu a porvat se o co nejlepší výsledek ve zbývajících zápasech o umístění.“

Zhodnocení Petra Vaňka (asistent kapitána, Znětínek): „Hned od začátku utkání jsme se snažili soupeře nepodcenit a to se nám dařilo. V mnoha případech jsme to s naší aktivitou přeháněli a byli jsme zbytečně vylučováni, ale hra v oslabení pro nás byla spíše výhodou, protože jsme při ní nastříleli tři branky. Za postup musím poděkovat celému týmu.“

Branky a nahrávky: P. Svoboda (Šimeček) – Hubený 2, Vokoun 2, Diviš, Neubauer, J. Vaněk, Vávra (P. Bílek 2, Vávra 2, Diviš, J. Dvořák, Křehlík, Neubauer, Vokoun, J. Weinhofer). Rozhodčí: Hájek, Říčan. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:3. Diváci: 90. Třetiny: 0:1, 0:3, 1:4. Konečný stav série: 0:2. Postupuje Znětínek.Lísek: Kubík – Lu. Klusák, Ludvík, Vokurka, Krupík, Dvořák, Skřepek, P. Krejčí, Špatka, Horák, P. Svoboda, Karásek, Šimeček, Uhlíř. Znětínek: Mokrý – P. Bílek, Diviš, J. Dvořák, Hubený, Inwald, Karásek, Křehlík, Neubauer, Pešek, J. Vaněk, M. Vaněk, P. Vaněk, Vávra, Vokoun, J. Weinhofer.

PŘIBYSLAV – SVĚTNOV 4:1

Zhodnocení Rostislava Temla (vedoucí mužstva, Přibyslav): „V tomto zápase jsme byli často vylučováni, ale oslabení jsme vždy ustáli a naopak jsme trestali z brejků. Pochvalu zaslouží celý tým, ve kterém vyčníval svým výkonem brankář Karel Hájek.“

Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „Po celé utkání jsme měli převahu, ale góly střílel soupeř. V poslední třetině se nám podařilo snížit na 2:1, jenže pod tlakem hrající Přibyslavští využili dvou zaváhání a zaslouženě zvítězili.“

Branky a nahrávky: M. Strašil, L. Svoboda, P. Svoboda, Vlček (Křepinský, P. Strašil, L. Svoboda, Mil. Teml) – Vondráček (Strnad). Rozhodčí: Hájek, Kopeček. Vyloučení: 6:1. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 140. Třetiny: 1:0, 1:0, 2:1. Konečný stav série: 2:0. Postupuje Přibyslav. Přibyslav: Hájek – Forman, Křepinský, Koubek, Neubauer, M. Strašil, P. Strašil, L. Svoboda, P. Svoboda, T. Svoboda, Škareda, Škorpík, Mich. Teml, Mil. Teml, Vácha, Vlček. Světnov: Novák – V. Tlustoš, Hodonský, Kučka, Mifka, Strnad, Vondráček, Toman, Drejček, Straka, Tůma, L. Zich, Štefan, T. Mrkos.

RUDOLEC – PÍSEČNÉ 0:1 na nájezdy

Zhodnocení Vojtěcha Musila (hráč, Rudolec): „Po prvním střetnutí jsme věděli, že bez bruslení to prostě nepůjde. Poučili jsme se z toho a drželi jsme se soupeřem krok až do konce základní hrací doby. V loterii s názvem trestná střílení padl rozhodující gól v šesté sérii, kterým pro nás vyřazovací boje skončily. Jménem celého týmu bych chtěl poděkovat fanouškům za vynikající atmosféru.“

Rozhodující sam. nájezd: Z. Sklenář. Rozhodčí: M. Hájek, L. Říčan. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváci: 216. Třetiny: 0:0, 0:0, 0:0. Konečný stav série: 0:2. Postupuje Písečné.Rudolec: P. Šutka – J. Bernard, A. Boháček, R. Chytal, T. Klimeš, L. Křesťan, Voj. Musil, Vl. Musil, R. Pejchal, L. Šerejch, Lad. Šerejch, R. Vomela, M. Vomela, T. Vomela. Písečné: I. Jílek, J. Sochor, M. Coufal, Z. Čech, J. Flek, M. Kobza, V. Kopecký, J. Kotouček, P. Peňáz, Z. Sklenář, J. Sklenář, M. Sklenář, R. Sklenář, P. Vávra, L. Zbytovský.

SKUPINA O 9. – 12. MÍSTO

NOVÁ VES – ŘEČICE 6:4

Hodnocení Jakuba Malimánka (hráč, Nová Ves): „Již zkraje úvodní části jsme si vytvořili tříbrankový náskok, který soupeře jistě zaskočil. Řečice se však nevzdala a několikrát byla blízko vyrovnání. Dvoubrankový náskok jsme si ve třetí třetině takticky zvládnutou hrou pohlídali a připsali si důležité vítězství.“

Branky a nahrávky: Fuksa, Miča, J. Nečas, Zajíček, M. Zdražil, Peňáz (P. Bureš 2, Jůda 2, M. Zdražil 2, Malimánek, Zajíček) – Michal 3, P. Šustáček (O. Šustáček 4, P. Šustáček, Michal). Rozhodčí: M. Hájek, P. Lisa. Vyloučení: 6:3. Bez využití. V oslabení: 1:1. Diváci: 68. Třetiny: 3:1, 3:3, 0:0. Nová Ves: R. Novotný – P. Nečas, Malimánek, P. Bureš, Kužel – Miča, Jůda, M. Zdražil – T. Novotný, Zajíček, J. Nečas – Fuksa, Peňáz. Řečice: R. Kříž – J. Dostál, M. Dostál, Drdla, Chrást, P. Kříž, Michal, Pekárek, J. Poul, O. Poul, Šacl, J. Šandera, O. Šandera, F. Šustáček, O. Šustáček, P. Šustáček, L. Veselý.

OSTROV – VATÍN 5:3

Zhodnocení Jana Paula (hráč, Ostrov): „Domácí si v první třetině vytvořili tříbrankový náskok, který si chytrou hrou udrželi až do konce utkání“.

Branky a nahrávky: Buchta 3, Dostál, Prokš (Fňukal 2, Dostál, P. Gregar, K. Kment, Prokš) – Bartoš, Krejčí, Mokrý (Sobotka, Štěpánek). Rozhodčí: Říčan, Rosecký. Vyloučení: 5:7, navíc Paul 5 min. OK, Buchta 10 min. OT, P. Gregar 10 min. OT (všichni OST) – Krejčí (VAT) 5 min. OK. Využití: 1:0. Diváci: 37. Třetiny: 3:0, 1:0, 1:3. Ostrov: M. Gregar – Buchta, Dostál, Fňukal, P. Gregar, Kment, Paul, S. Pelikán, Prokš. Vatín: Pazour – Bartoš, Blíženec, Krejčí, J. Macek, F. Macek, Matulka, Mokrý, K. Sobotka, L. Sobotka, Sochor, J. Šíma, L. Šíma, Štěpánek.

9. Nová Ves 2 2 0 0 9:6 4
10. Ostrov 2 1 0 1 7:6 2
11. Řečice 2 1 0 1 7:8 2
12. Vatín 2 0 0 2 5:8 0

SKUPINA O 13. – 16. MÍSTO

SLAVKOVICE – V. LOSENICE 2:3

Zhodnocení Jaroslava Pochopa (vedoucí mužstva Slavkovice): „Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro hosty.“

Branky a nahrávky: Mrázek, Jaitner (Starý, Dvořák) – J. Hromádka, Kamarád, Matěja (F. Hromádka, M. Veselý, Zelený). Rozhodčí: Hájek, Lisa. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. Diváci: 55. Třetiny: 2:1, 0:2, 0:0. Slavkovice: Horych – Hudeček, Dvořák, Štěpánek, Mrázek, Zavadil, Králíček, Z. Starý, Kordovský, Jaitner, Mužátko, Liška. V. Losenice: Jos. Rosecký – J. Hromádka, F. Hromádka, J. Jonák, Kamarád, J. Mach, M. Mach, Matěja, M. Neubauer, P. Neubauer, Němec, Procházka, Jar. Rosecký, M. Veselý, Zelený.

VESELÍČKO – JÁMY 8:2

Zhodnocení Romana Kalába (vedoucí mužstva, Veselíčko): „O našem vítězství jsme rozhodli pěti vstřelenými góly v první třetině. Ve druhé jsme přidali další tři a zápas se víceméně dohrával. I přes nepříznivý stav se soupeř snažil zkorigovat výsledek až do konce, za což mu patří uznání.“

Branky a nahrávky: Bořil 2, L. Klement 2, R. Kaláb, Glos, L. Blažíček, Káňa (Glos 2, Bořil 2, Blažíček, L. Klement, Liška, Majtner, K. Šíma, Klíma) – Doležal, Švoma (Stehlík). Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení: 3:1. Využití 1:0. Diváci: 48. Třetiny: 5:1, 3:1, 0:0. Veselíčko: Brostík – Klíma, Pleva, Kratochvíl, Glos, K. Šíma, O. Šíma, Bořil, L. Klement, Liška, Pařízek, L. Kaláb, R. Kaláb, L. Blažíček, Blažek, Káňa, Majtner. Jámy: Staněk – Doležal, Halouska, Hrstka, Hudeček, Kondrát, J. Minář, P. Novotný, Peňáz, Regent, Stehlík, Švoma, Titauer.

13. Veselíčko 2 2 0 0 11:4 4
14. V. Losenice 2 2 0 0 10:3 4
15. Slavkovice 2 0 0 2 4:6 0
16. Jámy 2 0 0 2 3:15 0

SKUPINA O 17. – 19. MÍSTO

KŘÍDLA – BUKOV 2:1

Zhodnocení Pavla Poula (hráč mužstva, Křídla): „Proti soupeři, který utkání odehrál s minimálním počtem hráčů, jsme měli neustálou převahu, ale nedařilo se nám proměňovat naše šance. Vítězný gól jsme vstřelili až v samotném závěru.“

Branky a nahrávky: Chroustovský, T. Novotný (Chroustovský, Jiří Švanda) – Svoboda. Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 19. Třetiny: 0:1, 1:0, 1:0. Křídla: Ťupa – Kulka, Poul, P. Novotný, Jiří Švanda, Čejka, Chroustovský, T. Novotný, F. Skalník, J. Skálník, Kaňka. Bukov: Hořínek – Harvánek, K. Kovář, L. Kratochvíl, Svoboda, Sýkora, P. Šikula, Večeřa.

17. Bukov 2 1 0 1 7:4 2
18. Křídla 1 1 0 0 2:1 2
19. Olešná 1 1 0 1 2:6 0

PLAY OFF – SEMIFINÁLOVÉ DVOJICE

Pátek 10. února, 20.30: Bohdalec – Přibyslav (4:2, J. Chrást, L. Jaša, P. Jaša, Kovář – P. Strašil 2)

Sobota 11. února, 20.45: Znětínek – Písečné (4:1, Neubauer 2, J. Vaněk, Vávra – Peňáz)

Pozn.: V závorce je výsledek vzájemného zápasu ze základní části a střelce branek.