ŽĎÁR N. S. KOLÍN 6:1

Plameny potvrdily dobrou zimní formu a vysoko si poradily s kolínskými Kozly. Skóre otevřel v 17. minutě Kunstmüller a Žďár nevykolejilo ani brzké vyrovnání soupeře. K mocnému ataku se nadechl v první polovině druhé třetiny, kdy čtyřmi trefami rozhodl zápas.

„Věděli jsme, že soupeř má výborné bruslaře, a po zkušenostech z Kolína, kde nás soupeř jednoznačně přehrával a držel nás gólman Sláma, padla dnes volba opět na Jirku. Jsem rád, že to potvrdil a odchytal zase parádní zápas," uvedl na webových stránkách klubu trenér Martin Sobotka na téma brankářské volby a k zápasu ještě dodal: „V první třetině jsme dělali v obraně hloupé chyby, takže jsme mohli být rádi za výsledek 1:1. V přestávce jsme dali hráčům pár pokynů, které plnili, a pěti brankami jsme rozhodli celý zápas.

Branky a nahrávky: 17. Kunstmüller (Dítě), 25. Kaňka (Vítek), 25. Hron (Jan), 27. Pleva (Kaňka, Plachý), 30. Plachý (Vítek), 35. Vítek (Man) 17. Šifta (Jankovský, Skokan). Třetiny: 1:1, 5:0, 0:0.

Žďár nad Sázavou: Sláma Smejkal, Kolda, Pleva, Šír, Jan, Střecha Ježek, Kotlík, Man Vítek, Kaňka, Plachý Kunstmüller, Hron, Dítě Slavík.

Ostatní výsledky 23. kola: Hodonín Jindřichův Hradec 7:3, Břeclav Technika Brno 6:2., Chotěboř Moravské Budějovice 5:6 v prodl., Nymburk Pelhřimov 2:5.