EXTRALIGA

ZELENÁČI – BYSTŘ. SOKOLI 1:11

Branky a nahrávky: Chmelíček – Sádecký 3, Čermák 2, Petr 2, Sís, Michal Svoboda, Unzeitig, J. Svoboda (Jedlička 2, Sís 2, Michal Svoboda 2, Marek Svoboda 2, Petr). Třetiny: 1:3, 0:3, 0:5. Nejlepší hráči: R. Smrček – Sádecký.

LÍSEK – TRPÍN 11:2

Branky a nahrávky: Skřepek 3, Svoboda 3, Blaha 2, Kašuba 2, Majtner (Prudký 4, Skřepek 2, Mrkos, Navrátil, Vokurka) – Shishkin, Bílek (Březina, Čípek). Třetiny: 2:0, 4:2, 5:0. Nejlepší hráči: Skřepek – Shishkin.

Hráči Ostrova ve Vesnické hokejové lize přejeli Světnov

PÍSEČNÉ – V. K. Ž. 5:1

Branky a nahrávky: Darkwah, V. Pokorný, Pospíšil, Prudký, Zbytovský (V. Pokorný 2, Darkwah, Pospíšil, Prudký) – Klusák (Poliačik). Třetiny: 2:1, 1:0, 2:0. Nejlepší hráči: V. Pokorný – Poliačik.

SÁDEK – STRACHUJOV 11:3

Branky a nahrávky: Pošvic 4, Kabelka 2, Stoček 2, Dvořák, Žďánský, Ptáček (Stix 3, Radiměřský, Dvořák, Hrnčíř, Žďnáský) – Bednář, Hejtmánek, I. Podsedník (Hejtmánek, Hutlas). Třetiny: 3:2, 2:0, 6:1. Nejlepší hráči: Pošvic – Sáblík.

Na házenkáře Nového Veselí (na snímku) čekají na jaře dvě velké výzvy. Play-off naší nejvyšší soutěže a finále Českého poháru.

8. Lísek 14 2 0 0 12 53:128 6

Po dvou výhrách v řadě v sobotu hokejisté Žďáru (v černých dresech) na Bouchalkách vyzvou vedoucí celek druholigové tabulky ze Šumperku (v modrobílém).
Zápas o šest bodů Plameny po perfektním výkonu zvládly, dalším se tolik nedařilo

1. LIGA

NYKLOVICE – KOROUŽNÉ 7:0

Branky a nahrávky: Jonáš 3, Koutný 2, Heger, Novotný (Novotný 2, R. Skalník 2, Štětina, Jonáš, Heger). Třetiny: 0:0, 3:0, 4:0. Nejlepší hráči: Křenek – Jonáš.

ROŽNÁ – NOVÁ VES 5:7

Branky a nahrávky: T. Sýkora 2, Trávníček 2, P. Kučera (Soudek 2, P. Kučera, Petr Sýkora, Vyžrálek) – Kejda 4, Havlát, Horký, Vojtěch (Loup 3, Horký 2, Vojtěch). Třetiny: 1:1, 3:2, 1:4. Nejlepší hráči: Klusák – Loup.

Fotbalisté Nového Města (v zelených dresech) na úvod přípravy zdolali juniorku FC Vysočina 5:3.
Fotbalisté zahájili herní testy

BUKOV – MAOŘI 3:2

Branky a nahrávky: Svoboda st., Svoboda ml., Šebek ml. (F. Šikula 2, Josef Večeřa) – Malimánek 2 (Beneš, Petera). Třetiny: 1:0, 1:2, 1:0. Nejlepší hráči: Matoušek – Štourač.

PIKÁREC – OPAJDA 5:8

Branky a nahrávky: F. Broža, O. Broža, Holubář, Polák, J. Vařejka (O. Broža, Uhlíř, J. Vařejka) – Ptáček 3, Urbánek, Jokl, M. Vitula, Červenka, Holcman (R. Hájek 3, Unzeitig 3, červenka 2, Urbánek). Třetiny: 2:3, 0:2, 3:3. Nejlepší hráči: M. Broža – Ptáček.

Hokejisté Žďáru nad Sázavou (v červenočerném) stále ještě mají šanci proklouznout do play-off II. ligy.

9. Koroužné 12 0 0 0 12 23:123 0

Program čtvrtfinále Extraligy a 15. kola 1. ligy (pátek 31. ledna – neděle 2. února): Rožná – Koroužné (pá, 21.15), Sádek – Lísek (so, 11.00), Strachujov – Zelenáči (so, 13.00), Bystřičtí Sokoli – Trpín (so, 15.00), V. K. Ž. - Písečné (so, 17.00), Opajda – Bolks (ne, 16.00), Maoři – Nyklovice (ne, 18.00), Nová Ves – Pikárec (ne, 20.00).