KOPŘIVNICE - ŽĎÁR N. S. 2:3 pp

V úvodní dvacetiminutovce viděla necelá tisícovka diváků jedinou branku. V 17. minutě ujel hostující obraně Mach, který ještě před brankou našel úplně volného Marka, pro nějž nebyl problém zamířit do odkryté svatyně – 1:0. Plamenům se však v prostřední části povedl obrat. Už po necelé minutě totiž Bureš po samostatné akci vyrovnal, ten samý hráč se pak prosadil i v poslední minutě druhé periody a hosté tak vstupovali do třetí třetiny za vedení 2:1.

Těsný náskok drželi hráči klubu z města pod Santiniho Zelenou horou až do 57. minuty. V ní se Suchému podařilo vyjet zpoza branky a překonat gólmana Čápa – 2:2. O výsledku tak musel rozhodnout až nastavený čas, do nějž si hráči Kopřivnice přenesli přesilovou hru. Tu se ale hostům podařilo ubránit a v čase 64:36 rozhodl o bodu navíc pro hokejisty Žďáru kapitán Pleva.

Branky a nahrávky: 17. Marek (M. Mach), 57. Suchý (T. Fojtík, Ollender) – 21. Bureš (Koželuh), 40. Bureš (Spálovský, Kovářů), 65. Pleva (Medek, Prokš). Rozhodčí: Markovský – Novotný, Pippal. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 917. Třetiny: 1:0, 0:2, 1:0 – 0:1. Žďár nad Sázavou: Čáp – Kadleček, Kališ, Spálovský, Pleva, Koželuh, Lojek – Bureš, Wasserbauer, Adam, Medek, Kovářů, Prokš, Jícha, Chlubna, Gregar, Kunstmüller, Heinrich.