Havlíčkův Brod si výhrou zajistil sedmé místo. V předkole play-off hraném na dva vítězné zápasy začne ve čtvrtek doma s desátým Pískem. Momentálně devátý Žďár narazí na osmý Nymburk. Zda se pořadí obou družstev neprohodí, paradoxně rozhodne až pondělní zasedání disciplinární komise, která bude řešit kontumace zbývajících šesti zápasů Pelhřimova, který soutěž kvůli příušnicím nedohrál. Pokud by svaz anuloval všechny výsledky Pelhřimova, poskočily by Plameny na osmé místo a ve čtvrtek by zahájily play-off doma. V opačném případě zůstanou deváté a na Bouchalkách se představí až v sobotu.

ŽĎÁR N. S. - HAVL. BROD 2:5

Branky a nahrávky: 16. Bureš (Kunstmüller), 19. Kaňka (Štěpánek, Pleva) – 11. Endál (Semrád, Třetina), 34. Semrád (Endál, Třetina), 50. Endál, 59. Vlasov (Kondratěv, Chlubna), 60. Třetina (Novák). Rozhodčí: Dědek – Měkýš, Otáhal. Vyloučení: 8:12. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 29:22. Diváci: 2253. Třetiny: 2:1, 0:1, 0:3.
Žďár nad Sázavou: Sláma – Pleva, Lojek, Beneš, L. Střecha, Smejkal, Rašner, Kunstmüller, Kaňka, Štěpánek, Krupka, Březina, Kovářů, Gregar, Bureš, T. Střecha, Pazourek.
Havlíčkův Brod: Novák – Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Vala, Pecen, Lacina – Ludvík, Třetina, Endál, Kuchta, Kozlík, Beneš, Chlubna, Vlasov, Kondratěv, Hlídek, Cejpek, Pejchal, Duben.