Výhra v Kolíně poskytla Plamenům nedělní mečbol

Kolín – Na třetí pokus v letošní sezoně dokázali hokejisté Žďáru zvítězit na ledě kolínských Kozlů. Vítězství přišlo v pravý čas, protože díky němu Plameny ve čtvrtfinálové sérii play-off II. ligy skupin Střed a Západ vedou 2:0 na zápasy. V neděli ji tak mohou před vlastními fanoušky ukončit v nejkratší možné době.

17.3.2018

Ilustrační foto.Foto: Archiv Deníku

KOLÍN - ŽĎÁR N. S. 1:2 sn

Stav série 0:2

Plameny se mohly radovat z vedení již v páté minutě, jenže branka kvůli posunuté domácí kleci neplatila. V dalším průběhu úvodního dějství bylo na obou stranách gólových šancí jen poskrovnu, naopak trestná lavice byla co chvíli obsazená.

V úvodu prostřední části orazítkoval břevno hostující svatyně Panna, na druhé straně dvakrát zahrozil Pytlík. Prvního gólového momentu utkání se necelých šestnáct stovek diváků dočkalo ve 35. minutě. Pěknou souhru domácího útoku zužitkoval Panna, když prostřelil gólmana Slámu – 1:0. Ještě hůř mohlo být s Plameny o dvě minuty později, kdy Kozlové znovu nastřelili tyčku hostující branky.

Ve třetí třetině si hráči Žďáru vytvořili tlak, z nějž postupně rezultovaly příležitosti k vyrovnání, tu největší měl Střecha. Kolín pak již poněkolikáté v utkání rozezvučel brankovou konstrukci za Slámou a přišel trest. Chvíli po skončení přesilové hry prokázal dobrou intuici Jícha a překonal domácího gólmana – 1:1. V prodloužení měl velkou šanci hostující Štěpánek, ale rozhodnout musely nájezdy. Žďár poslal v první sérii do vedení Gregar, Kolín však okamžitě odpověděl Malým. Poté se střelci odmlčeli, až v sedmé sérii rozhodl o zisku dalšího bodu pro Plameny Střecha.

„Kolín byl dnes lepším týmem, ale nás opět podržel výbornými zákroky gólman Sláma. Právě o tom však zápasy v play-off jsou. Ve třetí třetině jsme se rvali o vyrovnání, v prodloužení jsme ale byli horší a trošku tak spoléhali na nájezdy,“ přiznal po druhém zápasu série kouč Plamenů Michal Konečný.

Branky a nahrávky: 35. Panna (Semirád, Březina) – 56. Jícha (Kuřítko, Bureš), rozh. nájezd Střecha. Rozhodčí: Škrobák, Šindel – Žídek, Sedláček. Vyloučení: 8:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1583. Třetiny: 0:0 1:0, 0:1 – 0:0, 0:1. Žďár n. S.: Sláma (Radosta) – Pleva, Klodner, Peslar, Lojek, Sedláček, Kolda – Štěpánek, Vítek, Pytlík, Jícha, Bureš, Kuřítko, Střecha, Stehlík, Beneš, Gregar, Dospěl, Kunstmüller.

Autor: Tomáš Pohanka

17.3.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 20 000 Kč Provozní zámečníci, údržbáři Zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Od 1.6. přestěhování provozovny do Nového Města na Moravě., výroban ocelových konstrukcí, V případě zájmu volejte po-pá,8.00-15.00 hod nebo pište na uvedený email. Pracoviště: Vm car czech, s.r.o. - pracoviště nové město na moravě, Soškova, č.p. 1563, 592 31 Nové Město na Moravě. Informace: Vladimír Matějka, +420 731 616 333. Výroba - Výroba Seřizovači 20 000 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních fréz frézař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Od 1.6. přestěhování provozovny do Nového Města na Moravě., výroba ocelových konstrukcí, V případě zájmu volejte po-pá,8.00-15.00 hod nebo pište na uvedený email. Pracoviště: Vm car czech, s.r.o. - pracoviště nové město na moravě, Soškova, č.p. 1563, 592 31 Nové Město na Moravě. Informace: Vladimír Matějka, +420 731 616 333. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební technik 35 000 Kč Stavební technici provozní STAVBYVEDOUCÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: o SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru, o minimálně 5-letá praxe ve stavebnictví , o ŘP sk.B, o autorizace výhodou, o dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, samostatnost, Pracovní náplň: , o řízení svěřených staveb, o jednání s investory, o komunikace s úřady , První kontakt emailem nebo telefonicky 6,00 hod.-14,00 hod.. Pracoviště: Aquasys spol. s r.o., Jamská, č.p. 2488, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Olga Mazlová, +420 566 652 580. Výroba - Výroba Montér 22 000 Kč Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení ELEKTRIKÁŘ - Žďár nad Sázavou. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: Vyučení v oboru elektrikář, platnou vyhlášku č. 50/1978 §6, řidičský průkaz sk. B, orientace v technické dokumentaci, praxe 2 roky, Upřesňujeme zaslání životopisu na e-mail: info@holoubektrade.cz.. Pracoviště: Holoubek trade s. r. o., Jamská, č.p. 2528, 591 01 Žďár nad Sázavou 1. Informace: Radek Holoubek, +420 775 555 830.

Kanonýr Pavel Simr (v červeném) vystřelil dvěma góly Velkému Meziříčí bod na hřišti Hodonína za remízu 2:2.

Za remízu musíme být hodně rádi, přiznal střelec Pavel Simr

Fotbalisté béčka Žďáru (v bílých dresech) doma v neděli zdolali nevyzpytatelné Rapotice 3:1.

Víkend přinesl bodové hody

Hladík: Musíme zůstat pokorní

Nové Veselí – Skvělý start. Nic jiného se k začátku sezony v podání extraligových házenkářů Nového Veselí nedá říci. Po těsné domácí výhře nad Frýdkem-Místkem totiž hráči Sokola zvítězili i v Zubří, tentokrát 27:25. „Ty body teď ale musíme potvrdit doma proti Brnu,“ zdůraznil jinak spokojený trenér Nového Veselí Pavel Hladík.