HODONÍN – V. MREZIŘÍČÍ 6:2

Utkání hodně poznamenala nečistá hra obou týmů. „Měli jsme spoustu vyloučených, často jsme hráli ve čtyřech, dokonce i ve třech“ povzdechl si trenér Velkého Meziříčí Bohumil Prachař.

Meziříčí nakonec na svou nedisciplinovanost doplatilo a inkasovalo tři ze šesti branek v oslabení. O výsledku rozhodla třetí třetina, ve které hosté dostali tři branky. „Většinu třetí třetiny jsme odehráli v oslabení,“ dodal Prachař.

Ten je i přes prohru s hrou svých svěřenců spokojen. „Hodonín je velmi kvalitní soupeř, dokázali jsme s ním hrát vyrovnanou partii při vyrovnaném počtu hráčů na ledě, bohužel díky častým vyloučením nás soupeř přehrál i přestřílel a nakonec zvítězil,“ zhodnotil utkání Prachař.

Branky a nahrávky: 3. Kýhos (Hrtús), 21. Šťastný (Peš, Matušek), 37. Zábranský, 43. Zábranský, 48. Hrtús (Zábranský), 50. Rapant (Hoza, Pokorný) - 13. Kunstmüller (Stráňovský), 38. Sobotka (Hudcovský). Rozhodčí: Netopil – Čech, Očar.. Třetiny: 1:1, 2:1, 3:0. V. Meziříčí: Betinec (50. Chadim) - Smejkal, Stráňovský, Vlašín, Konta, Heřmanský, Pálka, Kochánek – Konečný, Dostál, Kunstmüller - Janda, Nekvasil, Bula - Sobotka, Hudcovský, Krča - Bašnár, Foltýn.