ŽĎÁR N. S. - KOLÍN 4:3 pp

První třetina vyzněla pro domácí soubor, který si třemi brankami vypracoval dvougólové vedení. Hosté se však postupem času dostali do hry a v dalších dvou periodách svoji ztrátu dohnali. Prodloužení netrvalo dlouho, po třiadvaceti vteřinách rozhodl při hře tři na tři Chlubna.

„Jsem spokojený s výkonem, nasazením a plněním různých věcí. Hodně bruslařských sil to stálo, nějaké chybičky tam byly, ale od toho je příprava, abychom na tom dokázali pracovat. Nás teď konkrétně nezajímají úplně výsledky, ale právě to, na čem potřebujeme pracovat," hodnotil zápas pro klubový web trenér Plamenů Radek Haman.

Branky a nahrávky: 3. Bureš (Chlubna), 13. Kovářů (Pleva), 15. Jícha (Kunstmüller, Wasserbauer), 61. Chlubna (Heinrich) – 5. Kysela (Netušil), 34. Pýcha, 47. Šafránek (Zumr, Malý). Rozhodčí: Fiksa, Homola - Klouda, Zídek. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 235. Žďár nad Sázavou: Čáp (Sláma) – Pleva, Kolda, Wasserbauer, Adam, Kališ, Kadleček, Prokš, Bureš, Heinrich, Chlubna, Kunstmüller, Kovářů, Jícha, Knap, Gregar. Třetiny: 3:1, 0:1, 0:1 - 1:0.