Přesto v sedmém kole svým výkonem mile překvapil Vatín, který si poradil s Lískem. Lepší začátek tohoto ročníku si představovala i Bobrůvka, která si připsala šestou porážku v řadě. Přibyslav opět nepotvrdila roli favorita, tentokrát prohrála s Velkou Losenicí.

VATÍN – LÍSEK 7:0

Branky: V. Macek 3, K. Sobotka 3, M. Straka. Rozhodčí: M. Hájek, J. Mahel. Vyloučení 3:3. Třetiny: 1:0, 2:0, 4:0.

PÍSEČNÉ – OSTROV 4:7

Branky: V. Kopecký 3, J. Sklenář – R. Buchta, M. Dostál, R. Fňukal, K. Kment, M. Kovář, S. Pelikán, Z. Prokš. Rozhodčí: L. Říčan, M. Hájek. Vyloučení 4:4. Třetiny: 1:1, 2:2, 1:4.

KŘÍDLA – BOBRŮVKA 6:1

Branky: L. Novotný 4, J. Havlík, T. Zavadil – L. Harvánek. Rozhodčí: M. Hájek, J. Mahel. Vyloučení 6:5 + P. Jaroš (Bobrůvka) 10 min. OT. Třetiny: 2:0, 4:1, 0:0.

ZNĚTÍNEK – ŘEČICE 7:2

Branky: P. Bílek 2, A. Fabík, M. Inwald, P. Karásek, J. Vaněk, J. Weinhofer – J. Šandera, F. Šustáček. Rozhodčí: J. Mahel. Vyloučení 4:5 + J. Šandera (Řečice) 10 min. OT. Třetiny: 3:1, 2:0, 2:1.

BOHDALEC – OBYČTOV 6:0

Branky: L. Jaša 2, L. Špička 2, P. Jaša, V. Nedoma. Rozhodčí: M. Hájek, M. Fiksa. Vyloučení 6:7. Třetiny: 3:0, 2:0, 1:0.

V. LOSENICE – PŘIBYSLAV 6:0

Branky: J. Procházka 2, J. Hromádka – L. Svoboda. Rozhodčí: M. Hájek, P. Lisa. Vyloučení 2:6. Třetiny: 1:0, 0:0, 2:1.

RUDOLEC – VESELÍČKO 12:3

Branky: J. Bernard 2, R. Chytal 2, L. Křesťan 2, L. Šerech 2, T. Vomela 2, V. Musil, J. Flesar – K. Blažíček, F. Kostelenec, P. Šorf. Rozhodčí: M. Hájek, J. Mahel. Vyloučení 2:5. Třetiny: 4:2, 7:1, 1:0.

SVĚTNOV – JÁMY 6:3

Branky: J. Strnad 3, D.Sáblík 2, M. Zich – J. Chrást, P, Nedvěd, T. Růžička. Rozhodčí: M. Hájek, M. Fiks. Vyloučení 2:1. Třetiny: 1:0, 1:2, 4:1.

NOVÁ VES – OLEŠNÁ 5:1

Branky: P. Starý 2, J.Fuksa., M. Zdražil, L, Čech – P. Svoboda.. Rozhodčí: M. Hájek, J. Mahel. Vyloučení 2:7 + M. Šimek (Rudolec) 10 min. OT. Třetiny: 2:0, 2:0, 1:1. (da)