Nečekaně hladké vítězství si připsala i Řečice, která smetla Přibyslav 7:2. Duel dvou nejhorších týmu vyšel lépe jamským Kozlům. Průběžnou stříbrnou pozici si pohlídal Rudolec, který udržel Škrdlovice na nule.

BUKOV – SVĚTNOV 3:5

Zhodnocení Karla Nováka (Bukov): „Ze začátku utkání jsme soupeře překvapili a dostali se do vedení. Bohužel častá vyloučení nás potom srazila dolů. Světnov toho využil a obrátil utkání ve svůj prospěch.“

Branky a nahrávky: M. Svoboda st., Štěpánek, J. Trávníček (Kubský, P. Šikula, J. Trávníček, Zelený) – Tůma 2, Sáblík, Tlustoš, Vondráček (Vondráček 4, Tlustoš 2, Bernard, Miska, Pošvic, Mrkos). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 8:3. Využití: 0:1. V oslabení: 2:0. Diváci 28. Třetiny: 2:0, 1:3, 0:2. Bukov: Matoušek – Augustin, Hofman, Kaňka, Kubský, Smažil, M. Svoboda st., M. Svovboda ml., Sýkora, P. Šikula, Štěpánek, J. Trávníček, Uchytil, Večeřa, Zelený. Světnov: Pokorný – Bernard, Kuba, Miska, Mrkos, Pošvic, Sáblík, Straka, Tlustoš, Tůma, Vondráček, L. Zich, M. Zich.

OLEŠNÁ – JÁMY 3:6

Zhodnocení Ondřeje Chalupy (kapitán, Olešná): „V utkání jsme nebyli favoritem, ale sešlo se nám po dlouhé době dost hráčů a bylo vidět, že to nechceme ve druhé třetině zabalit. K lepšímu výsledku nám vždy chyběla pořádná střela na branku a důraz v zakončení.“

Branky a nahrávky: Pazour, Suchý, Synek (Humpolíček, Procházka, Starý) – Kondrát 4, Novotný, Peňáz (Titauer 4, Růžička 3, Novotný, Švoma). Rozhodčí: Hájek, Lisa. Diváci: 32. Třetiny: 1:4, 2:1, 0:1. Olešná: Nečas – Beneš, Dvořák, Holcman, Humpolíček, Chalupa, Jambor, Jelínek, Kovařík, Pazour, Procházka, Z. Sláma, Solař, Starý, Suchý, P. Svoboda, Synek, Zelený. Jámy: Benc – Dvořák, Klement, Kondrát, Novotný, Peňáz, Růžička, Stehlík, Švoma, Šíma, Titauer, Vlček.

PŘIBYSLAV – ŘEČICE 2:7

Zhodnocení Rostislava Temla (vedoucí mužstva, Přibyslav): „Utkání rozhodla první třetina, ve které jsme měli šest vyloučení!“

Branky a nahrávky: P. Svoboda 2 (Palán, Škorpík) – J. Šandera 2, O. Šustáček 2, Michal, Kříž, M. Drdla (Dostál, M. Drdla, O. Šustáček, L. Veselý). Rozdodčí: Zelený. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 17. Třetiny: 1:4, 0:2, 1:1. Přibyslav: Hájek – Grodl, Koubek, Neubauer, L. Svoboda, P. Svoboda, T. Svoboda, Palán , M. Strašil, Škareda, Škorpík, Mich. Teml, R. Teml, Vlček. Řečice: R. Kříž – L. Veselý, P. Šustáček, O. Šustáček, F. Šustáček, O. Šandera, J. Šandera, V. Šacl, P. Poul, O. Poul, Michal, P. Kříž, M. Drdla, Dostál.

BOHDALEC – PAVLOV 11:1

Zhodnocení Vladimíra Jaši (vedoucí mužstva, Bohdalec): „Jednoznačně odehrané utkání.“

Branky a nahrávky: P. Jaša 3, Jakeš 2, Vařejka 2, A. Chrást, Kovář, Tulis, J. Večeřa (A. Chrást 3, L. Jaša 2, J. Večeřa 2, J. Chrást, P. Jaša, Kovář, V. Nedoma, Šindler, D. Tulis, P. Tulis, Vařejka) – Havelka (Pokorný). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. Třetiny: 5:0, 5:1, 1:0. Diváci: 47. Bohdalec: Smažil – A. Chrást, J. Chrást, Jakeš, L. Jaša, P. Jaša, Kovář, V. Nedoma, Šindler, D. Tulis, P. Tulis, Vařejka, J. Večeřa, J. Večeřa ml. Pavlov: Černý, Klíma – Berka, Doležal, P. Dvořák, R. Dvořák, Havelka, Hron, B. Chmelař, J. Chmelař, Jan, Kadlec, P. Karásek, Lavička, Pokorný, Sokol, P. Šantrůček, M. Šantrůček.

V. LOSENICE – VATÍN 3:6

Zhodnocení Víta Roseckého (hráč, V. Losenice): „Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním vyhrát. Na začátku třetí periody jsme byli o gól napřed, poté však následovaly tři rychlé branky a v poslední minutě jsme dostali čtvrtou.“

Branky a nahrávky: J. Hromádka, V. Rosecký, R. Vencálek (F. Hromádka, T. Hromádka, A. Pátek, J. Procházka) – V. Krejčí, M. Láznička, L. Mokrý, T. Pešek, L. Šíma, J. Štěpánek (M. Blíženec, V. Krejčí, M. Láznička, J. Macek, T. Pešek). Vyloučení: 4:5. Využití 2:1. Diváci: 51. Třetiny: 1:1, 1:1, 1:4. V. Losenice: Milan Mach – J. Bureš, F. Hromádka, J. Hromádka, T. Hromádka, Kamarád, J. Mach, M. Mach, Matěja, P. Neubauer, Pátek, Z. Pospíchal, P. Procházka, V. Rosecký, R. Vencálek, M. Veselý. Vatín: Josef Pazour – Blíženec, Hubený, Krejčí, Láznička, Macek, Mokrý, Pešek, Sobotka, Šíma, Štěpánek, A. Váša, D. Váša, Vondrák.

LÍSEK – SLAVKOVICE 5:2

Zhodnocení Radka Špatky, hráč Lísek: „Houževnatý soupeř nás dost potrápil. Po dvou třetinách na nás ztrácel pouze jedinou branku. Díky zlepšené hře ve třetí části se nám však podařilo vstřelit dva uklidňující góly a utkání dotáhnout do vítězného konce.“

Branky a nahrávky: Klusák, Špatka, Prudký, Mar. Svoboda, Mich. Svoboda (Matuška 2, Prudký, Mar. Svoboda, Mich. Svoboda, Špatka, Tomášek) – Mrázek, Nekvinda (Jaitner). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 2:1. Diváků: 10. Třetiny: 2:0, 1:2, 2:0. Lísek: Kubík – Tomášek, Matuška, Vokurka, Navrátil, Špatka, Prudký, Mar. Svoboda, Blecha, Klusák, Mich. Svoboda. Slavkovice: Škorpík – Dvořák, Králíček, Jaitner, Kordovský, Liška, Mrázek, Nekvinda, Sáblík, Starý, Štěpánek.

PÍSEČNÉ – ZNĚTÍNEK 1:11

Zhodnocení Vladimíra Černého (vedoucí mužstva, Písečné): „Hned v úvodu jsme čtyřikrát inkasovali a bylo po zápase. Znětínek si vše pohlídal, postupně navyšoval skóre a zaslouženě zvítězil. Škoda jen vážného zranění soupeřova hráče. Přejeme mu brzké uzdravení a rychlý návrat na led.“

Branky a nahrávky: R. Sklenář (V. Kopecký, Z. Sklenář) – J. Vaněk 5, Neubauer 4, Diviš, Pešek (Neubauer 6, Macek 3, Pešek 2, J. Vaněk 2, Fabík, Inwald, Mokrý, J. Weinhofer). Rozhodčí: Hájek, Štěpánek. Vyloučení: 1:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 25. Třetiny: 0:6, 1:5, 0:0. Písečné: Šťastný – Buchta, Černý, Flek, V. Kopecký, L. Kopecký, Kotouček, Peňáz, Z. Sklenář, J. Sklenář, M. Sklenář, R. Sklenář, Vávra, Zbytovský. Znětínek: Mokrý – Diviš, Dvořák, J. Fabík, Inwald, Křehlík, Macek, Neubauer, Pešek, Švoma, Toman, J. Vaněk, J. Weinhofer.

RUDOLEC – ŠKRDLOVICE 2:0

Zhodnocení Vojtěcha Musila (hráč, Rudolec): „V divácky velice atraktivním zápase se vyznamenal hostující gólman, který nám nedovolil proměnit více šancí.“

Branky a nahrávky: O. Chalupa, T. Vomela (D. Zelený 2, R. Pejchal). Rozhodčí: M. Hájek, M. Fiksa. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 35. Třetiny: 1:0, 0:0, 1:0. Rudolec: P. Šutka – J. Bernard, O. Chalupa, R. Chytal, T. Klimeš, L. Křesťan, Voj. Musil, Vl. Musil, R. Pejchal, L. Šerejch, R. Vomela, M. Vomela, T. Vomela, D. Zelený. Škrdlovice: E. Berger, K. Hromádka, M. Jun, P. Jun ml., L. Machovec, L. Musil, M. Pešl, I. Podsedník, J. Podsedník, D. Pruger, M. Šmahel, D. Vetešník, J. Wasserbauer.

OSTROV – NOVÁ VES 2:1

Zhodnocení Petra Jurka (vedoucí, Ostrov): „Ve vyrovnaném a bojovném utkání obě mužstva podrželi vynikající gólmani. O výsledku nakonec rozhodla povedená střela minutu před koncem zápasu.“

Branky a nahrávky: V. Burian, Kment (Němec) – Havlík (T. Novotný). Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 12. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:0. Ostrov: Švanda – Buchta, Pav. Burian, Petr Burian, V. Burian, Dostál, Fňukal, Kment, Kovář, Němec, Paul, J. Pelikán, S. Pelikán. Nová Ves: R. Novotný – Bureš, Havlík, Krejčí, Kužel, Malimánek, J. Nečas, P. Nečas, Zdražil.

PÁTEK: Pavlov Bukov (22.00).

SOBOTA: Světnov V.Losenice (6.00), Slavkovice Olešná (9.00), Škrdlovice Bohdalec (20.00), Nová Ves Rudolec (21.45).

NEDĚLE: Řečice Lísek (10.15), Vatín Písečné (16.45), Znětínek Přibyslav (18.30), Veselíčko Ostrov (20.15, všechny zápasy se hrají na ZS ve Žďáře n. S.).