Třebíč orámovala brankami první přestávku, a tím získala rozhodující náskok. Na konci úvodního dějství pláchl Psota, který si nabruslil do levého kruhu a měl dost času na to pořádně napřáhnou a dělovkou vymést vzdálenější šibenici. Hned po změně stran využil přesilovku čtyř proti třem Bittner, který bezchybně tečoval střelu Šťovíčka.

Od té chvíle se Vsetín pustil mnohem více do útočení a Jekel v domácí svatyni se nenudil. Předváděl však skvělé zákroky, a hosté z něj začínali být zoufalí. Žádná z jejich šancí za jeho zády neskončila.

Zmar hostujících hráčů pokračoval i v posledním dějství. Jekel byl výborný. Ovšem i zodpovědně hrající domácí měli šance. Tu největší Bittner, který byl v úniku faulován a bylo mu nabídnuto trestné střílení. Jenže to domácí kanonýr neproměnil. Mrzet ho to však nemuselo, jelikož o pár minut později střelou zápěstím poslal puk po ledě a Gába nestačil srazit k sobě betony včas.

Vsetín to v samotném závěru nechtěl vzdát a jeho tlak umocnilo vyloučení Stehlíka. Ovšem Bartko v jasné šanci přestřelil, a pak už nezbyl čas.

Chance liga
TŘEBÍČ – VSETÍN 3:0
Branky a nahrávky: 19. Psota (Chalupa, Bittner), 22. Bittner (Šťovíček, Zukal), 56. Bittner. Rozhodčí: Wagner, Bejček – Podrazil, Žídek. Vyloučení: 11:8. Využití: 1:0. Třetiny 1:0, 1:0, 1:0. Třebíč: Jekel – Furch, Zukal, Stehlík, Tejnor, Chalupa, Hlaváč, Vodička – Vodný, Nedvídek, Šťovíček – Krliš, Bittner, Psota – Kratochvil, Kořenek, Ferda – Křehlík, Michálek, Hrubec. Vsetín: Gába – Ondračka, Smetana, Kudělka, Bartko, Hryciow, Štacl, Jenáček – Půček, Pechanec, Gorčík – Vlach, Kloz, Zeman – Gajarský, Kucharczyk, Babka – Hořanský, Šilhavý, Vítek.