Výsledek hovoří pro hosty, ale v poli to na výhru Pražanů rozhodně nevypadalo. Domácí byli aktivnější směrem dopředu, vyslali na Michajlova jednou tolik střel než hosté na Jekela, přesto z toho body nebyly. Výběr z metropole byl v koncovce mnohem údernější.

V první části se na gól čekalo marně, hned zkraje té druhé udeřil hostující Kafka. Třebíč se vrátila zpět do hry díky Šťovíčkovi, jenže v polovině střetnutí zatáhl Ferda za záchrannou brzdu a zkušený Bednář proměnil trestné střílení.

Marná byla další snaha Horácké Slavii tým z Prahy ve skóre dohnat, nejlépe předběhnout. Michajlov svou klec zavřel. Navíc deset minut před koncem po rychlém výpadu Bednář výhru svého sešívaného celku pojistil.

Chance liga
TŘEBÍČ - SLAVIA PRAHA 1:3
Branky a nahrávky: 27. Šťovíček (Bittner) – 21. Kafka (Vampola, Šmerha), 30. Bednář (TS), 50. Bednář (Kuťák). Rozhodčí: Čech, Skopal – Kleprlík, Vašíček. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Třetiny 0:0, 1:2, 0:1. Třebíč: Jekel – Furch, Chalupa, Vodný, Vodička, Zukal, Tejnor – Psota, Bittner, Šťovíček – Š. Kratochvil, Nedvídek, Beránek – Ferda, Michálek, Malý – Oščádal, Brabenec, Křehlík – Vedral. Slavia Praha: Michajlov – Sedlák, Barák, Veber, Jeřábek, Novák, Krejčí, Duda – Šmerha, Vampola, Šteiner – Kuťák, Bednář, Kafka – Kružík, Poletín, Ondráček – Doležal, Vlček, Tomica.