I díky tomuto výsledku se tabulka na čele výrazně vyrovnala a nikdo z první šestice nemá nic jistého.

PŘEDEHRÁVKY 18. KOLA

OSTROV VATÍN 5:3

Zhodnocení Karla Daniela (hráč, Ostrov): „Domácí si v první třetině vytvořili i díky dvěma šťastným brankám náskok, který sice Vatín zkorigoval, ale při závěrečné power play inkasoval popáté. Ostrov podržel svými zákroky gólman Martin Gregar.“

Branky a nahrávky: Pikula 2, Buchta, Dostál, Fňukal (K. Kment 2, Fňukal, Z. Gregar, P. Pelikán, Pikula, Prokš) Muller, K. Sobotka, L. Šíma (Muller, Pazour). Rozhodčí: Říčan, Rosecký. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 25. Třetiny: 3:0, 1:2, 1:1. Ostrov: M. Gregar Buchta, Burian, Daniel, Dostál, Fňukal, J. Gregar, P. Gregar, Z. Gregar, Jurek, Kment, Láznička, Paul, P. Pelikán, S. Pelikán, Pikula, Prokš. Vatín: Pazour Bartoš, Blíženec, J. Macek, Mokrý, Muller, K. Sobotka, L. Sobotka, M. Straka, L. Šíma, Štěpánek.

KŘÍDLA PÍSEČNÉ 3:8

Zhodnocení Lukáše Novotného (vedoucí mužstva, Křídla): „S Písečným jsme dokázali držet krok pouze první polovinu utkání, poté nás lépe bruslící soupeř přehrál a zaslouženě vyhrál.“

Branky a nahrávky: Havlík 2, L. Novotný (T. Novotný 2, Babjačok, Kaláb) V. Kopecký 2, Z. Sklenář ml. 2, Zbytovský 2, Kotouček, Peňáz (Babák 2, V. Kopecký, Peňáz). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:2. Diváci: 44. Třetiny: 0:1, 2:4, 1:3. Křídla: Jan Švanda Kaláb, Kubík, P. Novotný, Babjačok, Havlík, Klement, T. Novotný, L. Novotný, Svatoň, Kulka, Poul. Písečné: Jílek Babák, Coufal, Čech, Flek, Kobza, L. Kopecký, V. Kopecký, Kotouček, Peňáz, Z. Sklenář st., Z. Sklenář ml., J. Sklenář ml., M. Sklenář, Vávra, Zbytovský.

PŘIBYSLAV ŠKRDLOVICE 2:2

Zhodnocení Rostislava Temla (vedoucí mužstva, Přibyslav): „Ze začátku zápasu to bylo takové oťukávání a vyčkávání, nikdo nechtěl udělat chybu. Ve druhé třetině jsme sice vstřelili dvě pěkné branky, ale Škrdlovičtí nesložili zbraně, a ze samostatného nájezdu zaslouženě vyrovnali.“

Branky a nahrávky: Neubauer, Forman (Mich. Teml, T. Svoboda) Mrkos, M. Jun (Hutlas, M. Janáček). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 4:2, navíc Křepinský (Přibyslav) 10 min. OT. Diváci: 46. Třetiny: 0:0, 2:0, 0:2. Přibyslav: Vala Forman, Křepinský, Koubek, Neubauer, P. Strašil, L. Svoboda, T. Svoboda, Škareda, Škorpík, Mich. Teml, Mil. Teml, R. Teml, Vlček. Škrdlovice: Wasserbauer Vetešník, Šmahel, Pruger, I. Podsedník, J. Podsedník, Procházka, Mrkos, Mach, Machovec, P. Jun, P. Jun ml., M. Jun, M. Janáček, J. Janáček, Hutlas, Hromádka.

NOVÁ VES SLAVKOVICE 5:2

Hodnocení Jakuba Malimánka (hráč, Nová Ves): „Po celé utkání jsme měli výraznou převahu a vytvářeli si spoustu brankových příležitostí. Jen díky skvělým zákrokům brankáře Horycha se Slavkovičtí dlouho drželi ve hře o body. Až ve třetí třetině se nám podařilo vsítit čtyři branky, a tak si připsat zcela zasloužené vítězství.“

Branky a nahrávky: Miča 3, Henzel, Zdražil (Henzel, Malimánek, Mar. Nečas, Zajíček) Dvořák, Sáblík (Dvořák, Štěpánek). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení 1:2. Bez využití. Diváci: 18. Třetiny: 0:0, 1:0, 4:2. Nová Ves: R. Novotný P. Nečas, Šiška, Malimánek, Kužel Miča, Henzel, Mar. Nečas - T. Novotný, Zajíček, Zdražil J. Nečas, Bureš, Fuksa. Slavkovice: Horych Dvořák, Liška, Kordovský, Mrázek, Mužátko, Sáblík, Starý, Štěpánek, Jaitner, Králíček.

LÍSEK RUDOLEC 2:6

Zhodnocení Pavla Krejčího (vedoucí mužstva, Lísek): „Rudolec byl dnes lepší a zaslouženě vyhrál. Velký dík patří našim fanouškům, kteří nás i přes nepříliš povedený výkon neúnavně podporovali po celý zápas.“

Branky a nahrávky: P. Krejčí, Blecha Lu. Šerejch 2, La. Šerejch, Ptáček, R. Vomela, M. Vomela (Lu. Šerejch 2, Klimeš, Chytal). Rozhodčí: Fiksa, Hájek. Vyloučení: 3:4. Využití 1:1. V oslabení 0:1. Diváci: 90. Třetiny: 1:3, 1:2, 0:1. Lísek: Kubík - Vokurka, Dvořák, Skřepek, Blecha, P. Krejčí, Špatka, Horák, P. Svoboda, Just, Peňáz, Krupík, Šimeček. Rudolec: Šutka - Bernard, Boháček, Chytal, Klimeš, L. Křesťan, Vo. Musil, Vl. Musil, Kejchal, Ptáček, Lu. Šerejch, La. Šerejch, R. Vomela, M. Vomela, T. Vomela.

PŘEDEHRÁVKA 19. KOLA

BUKOV KŘÍDLA 1:3

Zhodnocení Karla Nováka (vedoucí mužstva, Bukov): „Zápas byl celkem vyrovnaný, ale soupeř byl ve svých šancích produktivnější.“

Branky a nahrávky: Pav. Jaroš (Houdek) Havlík, L. Novotný, Svatoň (Daniel, Klement, Poul). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Diváci: 25. Třetiny: 1:1, 0:1, 0:1. Bukov: Hořínek L. Kratochvíl, Novák, Houdek, Pav. Jaroš, Svoboda, Sýkora, F. Šikula, P. Šikula, J. Trávníček, Večeřa, K. Kovář, P. Kovář, M. Kratochvíl, Harvánek, Marek, Pokorný. Křídla: Jan Švanda Babjačok, Daniel, Havlík, Kaláb, Klement, Kubík, L. Novotný, P. Novotný, T. Novotný, Poul, F. Skalník, J. Skalník, Sodomka, Svatoň.

Tabulku a další podrobnosti o soutěži najdete v dnešním (4. ledna) vydání Žďárského deníku