Doslova černou můrou skončilo klání Ostrov – Řečice pro defenzivu z městyse nad řekou Oslavou. Pod všech sedm gólu řečických Beranů se totiž podepsalo jediné příjmení - Šustáček. Trio Ondřej, Petr a František Šustáčkovi aneb Kaničkyn, Brďka a Krtek rozneslo svého soupeře na kopytech.
Olešné už v kolonce body nesvítí nula. Její zápas s Řečicí byl disciplinární komisí kvůli problémům s fanoušky dodatečně kontumován ve prospěch Olešné.

BUKOV – RUDOLEC 1:7

Zhodnocení Karla Nováka (vedoucí mužstva, Bukov): „Od začátku utkání byl soupeř lepší a vyjádřil to i brankově.“

Zhodnocení Vojtěcha Musila (hráč, Rudolec): „V ranních hodinách jsme se kupodivu sešli v téměř kompletní sestavě a zápas začali dvěma rychlými góly. Po bezchybných kombinacích naší elitní formace se nám podařily proměnit i další šance a zápas jsme dohráli v ospalém tempu.“

Branky a nahrávky: Novák (J. Trávníček) – L. Šerejch 3, R. Vomela 2, Ptáček, Vojtěch Musil (T. Vomela 2, Kliment 2, Pejchal, L. Šerejch, Šimek). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 3:2. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 16. Třetiny: 1:2, 0:2, 0:3. Bukov: Hořínek – L. Kratochvíl, Novák, Harvánek, Pav. Jaroš, Marek, Svoboda, Sýkora, F. Šikula, P. Šikula, J. Trávníček, O. Trávníček, T. Trávníček, Večeřa. Rudolec: Šutka – Chytal, Klimeš, Vojtěch Musil, Vlad. Musil, Pejchal, Ptáček, L. Šerejch, L. Šerejch, Šimek, Bernard, R. Vomela, T. Vomela.

JÁMY – OLEŠNÁ 6:1

Zhodnocení Jana Peňáze (vedoucí mužstva, Jámy): „Na utkání jsme se sešli v nebývale hojném počtu. První třetina byla vyrovnaná jak herně, tak i gólově. Ve druhé a třetí se již ukázala naše převaha a zápas jsme dovedli do vítězného konce. Za zmínku stojí výkon hráčů Doležala a Růžičky, kteří zaznamenali hattrick.“

Branky a nahrávky: Doležal 3, Růžička 3 (Nedvěd 3, Doležal 2, Hrstka, Novotný, Staněk) – Holeček (Koukola, Sodomka). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení 1:3. Bez využití. Diváci: 21. Třetiny: 1:1, 3:0, 2:0. Jámy: Staněk – Vrbas, Titauer, Švoma, Stehlík, Růžička, Regent, Peňáz, Novotný, Nedvěd, Mach, Kubíček, Kondrát, Janů, Hudeček, Hrstka, Halouska, Dvořák, Doležal, Bartoň. Olešná: Nečas – Balabán, Bárta, Beneš, Holeček, Chalupa, Koukola, Moravec, Ondráček, Pazour, Procházka, Řehoř, Sláma, Sodomka, Suchý.

VATÍN – SVĚTNOV 4:2

Zhodnocení Lubomíra Mokrého (zástupce vedoucího mužstva, Vatín): „V úvodu zápasu nás soupeř přehrával a podařilo se mu vstřelit vedoucí gól. Od poloviny první třetiny se však hra vyrovnala. Nabídnuté šance jsme dokázali využít, a proto jsme zaslouženě zvítězili.“

Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „I když jsme byli po celý zápas hokejovějším mužstvem, soupeř potrestal naše chyby a při našem závěrečném tlaku, kdy jsme snížili na rozdíl jediné branky, udeřil v power play počtvrté.“

Branky a nahrávky: Štěpánek, Mokrý, L. Šíma, Sochor (Blíženec, Štěpánek) – Štefan, L. Zich (Mifka, T. Mrkos, Strnad). Rozhodčí: P. Rosický, M. Hájek. Vyloučení: 7:3, navíc Müller (Vatín) 10 min. OT. Využití: 1:0 V oslabení: 2:0. Diváci: 31. Třetiny: 1:1, 2:0, 1:1. Vatín: Pazour – Mar. Straka, Müller, Blíženec, Krejčí – J. Macek, K. Sobotka, Sochor, L. Šíma, Mokrý, Štěpánek, F. Macek, J. Šíma, I. Sobotka. Světnov: Pokorný – Kuba, Kučka, Mifka, Hodonský, Strnad, Vondráček, Toman, Straka, Tůma, T. Mrkos, Štefan, L. Zich.

SLAVKOVICE – ŠKRDLOVICE 2:5

Zhodnocení Jaroslava Pochopa (vedoucí mužstva Slavkovice): „Po úvodním tlaku hostů se nám podařilo vstřelit vedoucí gól, po kterém jsme během dvou minut čtyřikrát inkasovali, což rozhodlo o výsledku celého zápasu. Oceňuji bezchybný a korektní výkon rozhodčích Říčana a Hájka.“

Branky a nahrávky: T. Zavadil, J. Štěpánek (J. Jaitner, K. Janů) – J. Hutlas, J. Janáček, T. Procházka, I. Podsedník, D. Pruger (J. Hutlas, M. Jun, P. Jun ml.). Rozhodčí: Hájek, Říčan. Vyloučení: 3:6, navíc Janů (Slavkovice) 5+20 OK – Hutlas 5+20 OK, Machovec (oba Škrdlovice) 25 TH. Využití: 1:1 Diváci: 20. Třetiny: 1:4, 1:0, 0:1. Slavkovice: Horych – Hudeček, Kordovský, Jaitner, Dvořák, Mrázek, Sáblík, Štěpánek, Králíček, Zavadil, Janů, Mužátko Liška. Škrdlovice: Wasserbauer – Hutlas, J. Janáček, M. Janáček, M. Jun, P. Jun, P. Jun ml., Komínek, Mach, L. Machovec, Procházka, I. Podsedník, Pruger, Šmahel, Vetešník.

V. LOSENICE – LÍSEK 3:3

Zhodnocení Jaromíra Jonáka (hráč, V. Losenice): „Ve vyrovnaném utkání jsme bohužel neproměnili několik nájezdů a střeleckých příležitostí, za což nás soupeř potrestal vyrovnávacím gólem, který padl po našem zbytečném vyloučení minutu před koncem.“

Branky a nahrávky: Procházka, Fr. Hromádka, Jonák (Veselý, Matěja) – P. Svoboda 2, Horák (Korbička, Navrátil, Uhlíř). Třetiny: 1:1, 1:1, 1:1. V. Losenice: Jo. Rosecký, Bureš, J. Hromádka, F. Hromádka, Jonák, Kamarád, Matěja, J. Mach, Michal Mach, P. Neubauer, Němec, A. Pátek, Procházka, J. Rosecký, Veselý, Zelený, L. Pospíchal. Lísek: Kubík, Blecha, Dvořák, Horák, Klusák, Korbička, P. Krejčí, Krupík, Navrátil, Peňáz. Straka, P. Svoboda, Špatka, Uhlíř, Vokurka.

VESELÍČKO – BOHDALEC 1:6

Zhodnocení Romana Kalába (vedoucí mužstva, Veselíčko): „S lépe hrajícím soupeřem jsme dokázali držet krok jen do poloviny zápasu. Ke konci druhé třetiny zlomil náš odpor dvěma slepenými góly a ve třetí části ještě přidal další dvě branky a zaslouženě vyhrál.“

Branky a přihrávky: Pleva (Majtner) – J. Chrást 3, A. Chrást 2, P. Jaša (V. Jaša 2, P. Jaša, Kovář). Rozhodčí: Hájek, Říčan. Vyloučení 6:4. Využití: 0:1. Diváci: 59. Třetiny: 0:0, 1:4, 0:2. Veselíčko: Brostík – O. Šíma, Klíma, Šorf, P. Klement, Bořil, L. Klement, Liška, Pařízek, L. Kaláb, R. Kaláb, Pleva, Blažek, Majtner. Bohdalec: Majtner – A. Chrást, J. Chrást, L. Jaša, P. Jaša, V. Jaša, Kovář, Nedoma, P. Sklenář, S. Sklenář, Staněk, Šindler, Vařejka, Večeřa.

KŘÍDLA – PŘIBYSLAV 2:3

Zhodnocení Lukáše Novotného (vedoucí mužstva, Křídla): „Soupeř byl po celý zápas lepší. My jsme hrozili pouze z brejků a ve hře o nějaký ten bod nás držel vynikající výkon brankáře Švandy. Bohužel se nám nepodařilo proměnit ani trestné střílení a na vyrovnání jsme tak nedosáhli.“

Branky a nahrávky: Havlík, Svatoň – Neubauer, M. Strašil, Miloslav Teml (Forman, M. Strašil, Škorpík, Miloslav Teml). Rozhodčí: Hájek. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Diváci: 22. Třetiny: 2:2, 0:1, 0:0. Křídla: Jan Švanda – Jiří Švanda, Kubík, Kaláb, Svatoň, L. Novotný, J. Skalník, Kulka, Klement, Havlík. Přibyslav: Hájek – Forman, Janů, Křepinský, Neubauer, M. Strašil, P. Strašil, L. Svoboda, P. Svoboda, T. Svoboda, Škareda, Škorpík, Michal Teml, Miloslav Teml, R. Teml, Vácha.

OSTROV – ŘEČICE 1:7

Zhodnocení Jana Paula (vedoucí mužstva, Ostrov): „Soupeř nám ukázal, jak se mají proměňovat šance a zaslouženě vyhrál. Skóre je pro nás vzhledem k průběhu zápasu až moc kruté, ale musíme si z tohoto utkání vzít ponaučení a dostat gól při vlastní přesilovce pět na tři dokážeme snad jenom my.“

Zhodnocení Lukáše Veselého (vedoucí mužstva, Řečice): „V první třetině jsme si vytvořili značný náskok, který jsme ve druhém a třetím dějství ještě zvýšili. Proměňovali jsme naše šance a zaslouženě získali dva body.

Branky a nahrávky: Pikula (Dostál) – O. Šustáček 4, P. Šustáček 2, F. Šustáček (P. Šustáček 2, O. Šustáček, F. Šustáček). Rozhodčí: Říčan, Fiksa. Vyloučení: 0:1. Využití 0:1. Diváci: 20. Třetiny: 0:4, 1:2, 0:1. Ostrov: M. Gregar – Buchta, Burian, Dostál, J. Gregar, P. Gregar, Z. Gregar, Jurek, Láznička, Paul, P. Pelikán, S. Pelikán, Pikula, Prokš. Řečice: R. Kříž – J. Dostál, M. Dostál, M. Drdla, Chrást, P. Kříž, R. Kříž, Pekárek, J. Poul, V. Šacl, O. Šandera, F. Šustáček, O. Šustáček, P. Šustáček, L. Veselý.

PÍSEČNÉ – ZNĚTÍNEK 1:4

Zhodnocení Vladimíra Černého (vedoucí mužstva, Písečné): „Úvod zápasu byl velice hokejový se šancemi na obou stranách. Po sporném vyloučení našeho hráče do konce utkání, při našem malém počtu hráčů a posuzování některých zákroků rozhodčím, se ze zápasu stal boj. Soupeř toho využil a nepřipustil žádné překvapení.“

Branky a nahrávky: Peňáz (R. Sklenář) – Neubauer 2, J. Vaněk, Vávra (Neubauer, Vávra). Rozhodčí: Říčan. Vyloučení: 3:5, navíc Z. Sklenář (Písečné) 10+10 min. OK. Využití 1:0. Diváci: 80. Třetiny: 1:2, 0:2, 0:0. Písečné: Jílek – Babák, Coufal, Čech, Flek, Kovza, V. Kopecký, L. Kopecký, Peňáz, Z. Sklenář, J. Sklenář, M. Sklenář, R. Sklenář, Vávra, Zbytovský. Znětínek: Mokrý – P. Bílek, Diviš, J. Dvořák, Hubený, Inwald, Karásek, Křehlík, Neubauer, Pešek, J. Vaněk, P. Vaněk, Vávra, Vokoun, J. Weinhofer, P. Weinhofer.