Hokejové dostihy o play-off se ale nezastavily. Přibyslav prožila ve 13. kole báječné představení proti třetímu Znětínku. „Do čeho jsme plácli, to tam spadlo," smál se vedoucí mužstva Přibyslavi Rostislav Teml.

Přímá bitva o první šestku, která se vyhne předkolu vyřazovacích bojů, vyšla lépe Velké Losenici, Vatín byl úspěšný jen z poloviny. Rudolec zachraňoval alespoň bod s Veselíčkem v poslední desetiminutovce. Ještě úspěšnější byly Škrdlovice, které otočily přestřelku s Novou Vsí.

VATÍN – OSTROV 2:1

Zhodnocení Lubomíra Mokrého (zástupce vedoucího mužstva, Vatín): „Ve vyrovnaném utkání jsme byli šťastnějším týmem, když se nám podařilo nepříznivý vývoj zápasu obrátit v náš prospěch."

Branky a nahrávky: Hubený, Pešek (Pešek, Vondrák) – Prokš (Buchta). Rozhodčí: Hájek, Říčan. Vyloučení: 3:4. Využití 1:0. Diváci: 14. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:0. Vatín: Pazour – Muller, L. Sobotka, Blíženec, Sochor, Vondrák, Krejčí – Mokrý, L. Šíma, Štěpánek, Pešek, Láznička, Hubený, K. Sobotka, J. Šíma, J. Macek. Ostrov: Ondráček – Buchta, Burian, Dupal, Fňukal, J. Gregar, P. Gregar, Z. Gregar, Jurek, Kovář, Paul, J. Pelikán, P. Pelikán, S. Pelikán, Prokš.

LÍSEK – OLEŠNÁ 8:1

Zhodnocení Radka Špatky (hráč, Lísek): „Vyhráli jsme vysokým rozdílem, ale předvedli jsme velmi špatný výkon."

Branky a nahrávky: P. Svoboda 3, Michal Svoboda, Šimeček, Špatka, Vokurka, Lukáš Klusák (Navrátil 2, Lukáš Klusák 2, Špatka 2, Šimeček, Vokurka, P. Svoboda, Blecha) – Průža (Procházka). Rozhodčí: Fiksa, Zavadil. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. Diváci: 12. Třetiny: 1:0, 4:1, 3:0. Lísek: Kubík – Blecha, Luk. Klusák, Navrátil, Vokurka, Michal Svoboda, Špatka, Skřepek, Šimeček, P. Svoboda. Olešná: Stemberk – Babjačok, Holcman, Chalupa, Kovařík, Macek, Mrázek, Ondráček, Pazour, Procházka, Průža, Řehoř, Sláma, Suchý.

SVĚTNOV – PAVLOV 12:1

Zhodnocení Pavla Štefana (vedoucí mužstva, Světnov): „Soupeři jsme mnoho šancí nepovolili, což se projevilo na skóre v obou třetinách, třetí se jen dohrávala. Pavlov během ní gólem překazil čisté konto Kubovi – hráči z pole."

Branky a nahrávky: Strnad 5, Pošvic 3, Toman 2, Vondráček 2 (Vondráček 6, Vl. Tlustoš 4, Strnad 3, Kučka 2, Pošvic, Straka, Štefan, Toman) – P. Karásek (Pokorný). Vyloučení: 1:1. Využití: 0:1. Diváci: 33. Třetiny: 5:0, 5:0, 2:1. Světnov: Kuba – Kučka, T. Mrkos, Pošvic, Sablík, Strnad, Straka, Štefan, Vl. Tlustoš, Toman, Vondráček, L. Zich, M. Zich. Pavlov: Černý – M. Barták, Bečka, Berka, V. Doležal, P. Dvořák, Havlíček, B. Chmelař, J. Chmelař, Jan, Kadlec, P. Karásek, Lavička, Pokorný, P. Šantrůček, M. Šantrůček.

SLAVKOVICE – BUKOV 4:3

Zhodnocení Jana Štěpánka (hráč, Slavkovice): „Nějak jsme se nemohli dostat do tempa, a tak jsme v polovině utkání prohrávali 3:1. Lišákovo (Liškovo) vyloučení na čtyři minuty nás paradoxně nakoplo a podařilo se nám snížit. Ve třetí třetině se nám podařilo dát dva ‚fíky' a vedení jsme za vydatné podpory brankáře Horycha udrželi až do konce. Pochvalu si zaslouží i naši mladí, na nichž je vidět zlepšení."

Branky a nahrávky: Peňáz, Zavadil, Nekvinda, Zdražil (Sáblík 2, Zdražil) – Večeřa 2, J. Trávníček (Sýkora, Uchytil). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabeni: 1:0. Diváci: 24. Třetiny: 1:2, 1:1, 2:0. Slavkovice: Horych – Hudeček, Jaitner, Králíček, Liška, Chalupa, Sáblík, Bukáček, Zavadil, Nekvinda, Z. Starý, Mikeš, Zdražil, Peňáz, J. Skalník, Mrázek, Dvořák. Bukov: Hořínek – Jakeš, L. Kratochvíl, Kupský, Matoušek, M. Svoboda ml., M. Svoboda st., Sýkora, F. Šikula, P. Šikula, J. Trávníček, Uchytil, Večeřa.

JÁMY – OSTROV 0:8

Zhodnocení Jana Peňáze (vedoucí mužstva, Jámy): „Soupeř nás po celý zápas k ničemu nepustil a zaslouženě vyhrál."

Branky a nahrávky: Jurek 3, Fňukal 2, Blaha, Paul, Prokš (Blaha 2, Burian 2, K. Kment 2, Dostál, Fňukal, P. Gregar, Michal, Němec, Pelikán). Rozhodčí: Hájek, Říčan. Vyloučení 7:4. Využití 0:1. Diváci: 15. Třetiny: 0:3, 0:3, 0:2. Jámy: Staněk – Vlček, Trčka, Titauer, Šíma, Stehlík, Rezler, Peňáz, Nedvěd, Kubíček, Kondrát, Klement, Halouska, Doležal. Ostrov: Ondráček – Prokš, S. Pelikán, P. Pelikán, J. Pelikán, Paul, Němec, K. Kment, Jurek, Z. Gregar, P. Gregar, J. Gregar, Fňukal, Dupal, Dostál, Burian, Blaha.

PŘIBYSLAV – ZNĚTÍNEK 8:2

Zhodnocení  Rostislava Temla (ved. mužstva, Přibyslav): „Výsledek vůbec neodpovídá předvedené hře. Vyhráli jsme sice zaslouženě, ale měli jsme štěstí v koncovce, do čeho jsme plácli, to tam spadlo."

Branky a nahrávky: L. Svoboda 3, Forman 2, Neubauer, P. Svoboda, T. Svoboda (P. Svoboda 4, Škareda 2, Forman, P. Musil, Neubauer, L. Svoboda, Mich. Teml, R. Teml) – Juda, J. Vaněk (Diviš, Inwald, Mokrý). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Třetiny: 2:1, 4:1, 2:0. Přibyslav: Hájek – Neubauer, Forman, Koubek, J. Musil, P. Musil, Němec, L. Svoboda, P. Svoboda, T. Svoboda, Škareda, Škorpík, Mich. Teml, R. Teml. Znětínek: Mokrý – Diviš, P. Dvořák, Inwald, Juda, Křehlík, Neubauer, Oulehla, Pešek, Švoma, Toman, J. Vaněk, P. Vaněk, J. Weinhofer.

BOHDALEC – PÍSEČNÉ 4:1

Zhodnocení Vladimíra Jaši (vedoucí mužstva, Bohdalec): „Obě družstva odehrála rychlé pohledné utkání. O vítězi rozhodly výkony brankařů."

Branky a nahrávky: J. Večeřa. ml. 2, L. Jaša, P. Jaša (J. Večeřa 2, L. Jaša, Smažil) – Z. Sklenář ml. (R. Sklenář). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Třetiny: 2:0, 1:0, 1:1. Diváci: 62. Bohdalec: Majtner – J. Chrást, L. Jaša, P. Jaša, V. Jaša, V. Nedoma, P. Sklenář, Smažil, Šindler, Vařejka, J. Večeřa, J. Večeřa ml. Písečné: Šťastný – Babák, Buchta, Čech, Kobza, V. Kopecký, L. Kopecký, Kotouček, Peňáz, Z. Sklenář ml., J. Sklenář ml., M. Sklenář, R. Sklenář, Vávra, Zbytovský.

V. LOSENICE – VATÍN 5:2

Zhodnocení Jaromíra Jonáka (hráč, V. Losenice): „Celkem vyrovnaný zápas jsme dokázali dotáhnout i přes někdy nesmyslné vyloučení až do vítězného konce. Za dvě vychytaná trestná střílení a předvedený výkon si zaslouží pochvalu gólman Milan Mach."

Branky a nahrávky: Procházka 2, J. Hromádka, Jonák, Zelený (Jonák, Kamarád, Pátek, V. Rosecký, Zelený) – L. Šíma, Vondrák. Vyloučení: 7:3. Využití: 1:1. Diváci: 15. Třetiny: 1:1, 2:1, 2:0. V. Losenice: Milan Mach – Neubauer, Pátek, Z. Pospíchal, Jar. Rosecký, Vít Rosecký, Jonák, Kamarád, Jan Mach, Michal Mach, Procházka, Zelený, J. Hromádka, F. Hromádka, Vencálek, Veselý. Vatín: Pazour – Blíženec, Hubený, Krejčí, Láznička, Jan Macek, Mokrý, Pešek, K. Sobotka, L, Sobotka, J. Šíma, L. Šíma, Štěpánek, Váša, Vondrák.

RUDOLEC – VESELÍČKO 3:3

Zhodnocení Tomáše Klimeše (hráč, Rudolec): „V zápase jsme se dokázali dostat do tempa až v posledních deseti minutách. Za zachráněný bod můžeme být rádi."

Branky a nahrávky: R. Pejchal, Lub. Šerejch, M. Vomela (R. Chytal, Lub. Šerejch, R. Vomela, T. Vomela) – J. Liška, M. Svatoň, F. Uhlíř (R. Kaláb, L. Klement, T. Klíma, K. Král, J. Liška). Rozhodčí: Hájek, Křivský. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:1. Diváci: 21. Třetiny: 1:1, 0:1, 2:1. Rudolec: P. Šutka – J. Bernard, A. Boháček, O. Chalupa, T. Klimeš, R. Pejchal, J. Ptáček, L. Šerejch, Lad. Šerejch, R. Vomela, T. Vomela, M. Vomela. Veselíčko: K. Blažek – P. Hošek, R. Kaláb, F. Kasal, L. Klement, T. Klíma, J. Kratochvíl, K. Král, J. Liška, M. Peřina, M. Svatoň, P. Šorf, F. Uhlíř.

ŠKRDLOVICE – NOVÁ VES 7:6

Zhodnocení Davida Vetešníka (hráč, Škrdlovice): „Vyrovnané utkání plné zvratů rozhodla třetí třetina, v níž jsme odskočili do tříbrankového vedení. Houževnatá Nová Ves dokázala snížit na rozdíl jediné branky, který jsme už se štěstím udrželi. Pochvalu zaslouží oba brankaři."
Branky a nahrávky: M. Janáček 2, Dvořák, M. Jun, P. Jun ml., Machovec, I. Podsedník (Žák 3, J. Janáček 2, M. Janáček, M. Jun) – Havlík 2, T. Novotný 2, Bureš, J. Nečas (Daniel 2, Havlík 2, Bureš, T. Novotný, P. Nečas). Rozhodčí: Hájek, Fiksa. Vyloučení: 5:0. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 7. Třetiny: 1:3, 2:1, 4:2. Škrdlovice: Pelikán – P. Jun st., Berger, Vetešník, I. Podsedník, M. Jun, Machovec, Mrkos, P. Jun ml., Pruger, Hromádka, Šmahel, Žák, Dvořák, J. Janáček, M. Janáček. Nová Ves: Bureš – Daniel, Fuksa, Havlík, Kubík, Kužel, J. Nečas, M. Nečas, P. Nečas, T. Novotný I., T. Novotný II., R. Novotný, Zajíček.

 1.    Světnov    14    13    0    1    102:30     26
 2.    Bohdalec   13    11    1    1      71:21     23
 3.    Znětínek    14    11    0    3      74:39     22
 4.    Škrdlovice 13      9    2    2       66:39     20
 5.    Rudolec    12      8    1    3       46:33     17
 6.    Ostrov      13      7    2    4       55:39     16
 7.    V. Losenice 13      8    0    5      59:45     16
 8.    Přibyslav   13      6    3    4       53:39     15